App Store Google Play

Німецька компанія Woco може стати інвестором машинобудівної галузі у Дніпрі

09.05.2018 08:30
Німецька компанія Woco може стати інвестором машинобудівної галузі у Дніпрі

У Дніпрі акціонер та член консультаційної ради німецької компанії Woco Бернхард Вольф вивчав можливості інвестування у місті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку  «Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

Як зазначається, Woco Group – це фірма, обсяг реалізації якої сягає 750 мільйонів євро. Компанія працює в усьому світі зі штаб-квартирою в місті Бад-Зоден-Салмунстер. Основні споживачі її продуктів (інноваційні рішення в акустиці, приводах, комплектуючих з полімерів) – це відомі автомобільні концерни.

«Ми чули про європейський підхід, який сповідують в питаннях розвитку інвестиційної інфраструктури в Дніпрі. Тому приїхали у відповідне міське агентство, яке також щільно співпрацює з Генеральним консульством Федеративної республіки Німеччини», – розповів Бернхард Вольф.

Директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко висловив сподівання, що компанія Woco зможе стати повноцінним партнером у розвитку машинобудування у Дніпрі. Він пояснив, що процеси конвергенції на світовому ринку, в якому наше місто посяде помітне місце, відкривають перед Дніпром, виробниками, усіма зацікавленими сторонам ділові контакти вищого рівня.

«Для Дніпра це буде означати – створення нових високотехнологічних робочих місць. На першому етапі їх буде 100 і завдання полягатиме у збірці метало гумових комплектуючих для автомобілів. Другий етап складніший, адже включатиме цілі вузли, які потребують відповідного сучасного обладнання», - додав Володимир Панченко.

Раніше повідомлялося, що дніпровську делегацію запросили до польського міста Люблін для обміну досвідом у втіленні стратегій розвитку міст. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....