App Store Google Play

Німецька компанія Woco може стати інвестором машинобудівної галузі у Дніпрі

09.05.2018 08:30
Німецька компанія Woco може стати інвестором машинобудівної галузі у Дніпрі

У Дніпрі акціонер та член консультаційної ради німецької компанії Woco Бернхард Вольф вивчав можливості інвестування у місті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку  «Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

Як зазначається, Woco Group – це фірма, обсяг реалізації якої сягає 750 мільйонів євро. Компанія працює в усьому світі зі штаб-квартирою в місті Бад-Зоден-Салмунстер. Основні споживачі її продуктів (інноваційні рішення в акустиці, приводах, комплектуючих з полімерів) – це відомі автомобільні концерни.

«Ми чули про європейський підхід, який сповідують в питаннях розвитку інвестиційної інфраструктури в Дніпрі. Тому приїхали у відповідне міське агентство, яке також щільно співпрацює з Генеральним консульством Федеративної республіки Німеччини», – розповів Бернхард Вольф.

Директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко висловив сподівання, що компанія Woco зможе стати повноцінним партнером у розвитку машинобудування у Дніпрі. Він пояснив, що процеси конвергенції на світовому ринку, в якому наше місто посяде помітне місце, відкривають перед Дніпром, виробниками, усіма зацікавленими сторонам ділові контакти вищого рівня.

«Для Дніпра це буде означати – створення нових високотехнологічних робочих місць. На першому етапі їх буде 100 і завдання полягатиме у збірці метало гумових комплектуючих для автомобілів. Другий етап складніший, адже включатиме цілі вузли, які потребують відповідного сучасного обладнання», - додав Володимир Панченко.

Раніше повідомлялося, що дніпровську делегацію запросили до польського міста Люблін для обміну досвідом у втіленні стратегій розвитку міст. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...