App Store Google Play

Німецька компанія Woco може стати інвестором машинобудівної галузі у Дніпрі

09.05.2018 08:30
Німецька компанія Woco може стати інвестором машинобудівної галузі у Дніпрі

У Дніпрі акціонер та член консультаційної ради німецької компанії Woco Бернхард Вольф вивчав можливості інвестування у місті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку  «Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

Як зазначається, Woco Group – це фірма, обсяг реалізації якої сягає 750 мільйонів євро. Компанія працює в усьому світі зі штаб-квартирою в місті Бад-Зоден-Салмунстер. Основні споживачі її продуктів (інноваційні рішення в акустиці, приводах, комплектуючих з полімерів) – це відомі автомобільні концерни.

«Ми чули про європейський підхід, який сповідують в питаннях розвитку інвестиційної інфраструктури в Дніпрі. Тому приїхали у відповідне міське агентство, яке також щільно співпрацює з Генеральним консульством Федеративної республіки Німеччини», – розповів Бернхард Вольф.

Директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко висловив сподівання, що компанія Woco зможе стати повноцінним партнером у розвитку машинобудування у Дніпрі. Він пояснив, що процеси конвергенції на світовому ринку, в якому наше місто посяде помітне місце, відкривають перед Дніпром, виробниками, усіма зацікавленими сторонам ділові контакти вищого рівня.

«Для Дніпра це буде означати – створення нових високотехнологічних робочих місць. На першому етапі їх буде 100 і завдання полягатиме у збірці метало гумових комплектуючих для автомобілів. Другий етап складніший, адже включатиме цілі вузли, які потребують відповідного сучасного обладнання», - додав Володимир Панченко.

Раніше повідомлялося, що дніпровську делегацію запросили до польського міста Люблін для обміну досвідом у втіленні стратегій розвитку міст. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...