App Store Google Play

Муніципали Філатова хочуть стати в Дніпрі Великим Братом

08.05.2018 16:40
Муніципали Філатова хочуть стати в Дніпрі Великим Братом

Комунальне підприємство "Муніципальна варта" Дніпровської міської ради закупило технічного обладнання на суму понад 16 млн грн аби слідкувати за містянами. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на портал публічних закупівель Prozorro.

КП "Муніципальна варта" провело тендер на закупівлю телевізійного й аудіовізуального обладнання, яке передбачає цілодобовий нагляд за дніпрянами. Загальна вартість яких 4 млн 190 тис грн. У вартість входять різноманітні відеокамери зовнішнього на внутрішнього нагляду, відеостіна із 8 панелей, телеекрани, проектори, гучномовці, мікрофони, вебкамери, відеореєстратори та інше.

Також підприємство придбало Пакети програмного забезпечення для обробки зображень вартістю 5 млн 821 тис грн. Прикметно, що Програмне забезпечення повинно розпізнавати обличчя людей, що потрапили в поле зору існуючих відеокамер та реєстраційний номер, марку, модель та колір транспорту, що потрапив в поле зору відеонагляду. Будувати маршрут руху транспортного засобу протягом доби, виходячи з часу появи його на камерах, що фіксують номери.

Окрім того, тендери проведенні на закупівлю телефонного обладнання на 2 млн 294 тис, зокрема три автомобільні радіостанції, 90 телефонів та телефонної гарнітури у кількості 14 штук. Та відповідні сервери на суму 4 млн 182 тис грн.

При цьому зазначимо, що "Муніципальна варта" не є офіційним правоохоронним органом, їх функція - берегти комунальне майно, а не слідкувати за громадянами. 

Нагадаємо, що очолює "Муніципальну варту" (колишня "Муніципальна поліція") колишній керівник місцевого "Беркуту", активний "зачищувач Майдану" Андрій Ткаченко. Нещодавно гвардійцям закупили нову уніформу з шашечками таксистів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...