App Store Google Play

Міськрада розсилає "листи щастя" директорам музичних шкіл, які виступають проти "оптимізації" навчальних закладів

08.05.2018 10:20
Міськрада розсилає "листи щастя" директорам музичних шкіл, які виступають проти "оптимізації" навчальних закладів

Керівники навчальних закладів естетичного виховання почали отримувати "листи щастя" із явним натяком про звільнення від Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Сергій Чернявський, передає Дніпроград.

Зокрема, такі повідомлення отримли ті керівники шкіл, які виступають проти "оптимізації" навчальних закладів та зміни формату оплати за навчання мистецтву. У листі-попереджені йдеться, що із закінченням трудового контракту із департаментом, директор може бути звільнений із посади. Звичайно, що у контексті скандалу навколо дій міської влади, такі листи виглядають як попередження "якщо ти не з нами, то будеш звільнений".

"Можливо так співпало, а можливо після організації конструктивного опору псевдореформі музшкіл Дніпра, директори шкіл отримали "лист щастя" з міськради Дніпра. За підсумками листа можуть бути звільнені 16 директорів. Міськраді дуже зручно тримати на гачку директорів шкіл через трудові контракти / угоди які укладаються всього на один рік. Музичні школи фінансуються з бюджету міста (бюджет міста формується з наших податків) Як все-таки цей лист пов'язано з концепцією псевдореформи музшкіл? Вирішуйте самі", - написав Сергій Чернявський.

Цю інформацію у коментарі журналісту Дніпрограда підтвердив і правозахисник Олексій Погрібняк.

"Справа в тому, що вже давно міська рада перевела на контракти директорів, хоч контрактна форма і вводиться лише законом, для директорів музичних шкіл такої вимоги немає. І ось цей гачок спрацював. Вони звільняють тих, хто не підтримав реформу музичних шкіл, бо руками директорів хотіли підняти батьківську плату, відправити працівників за свій рахунок у відпустку, зняти всі надбавки і скоротити обслуговуючий персонал. При презентації їхньої реформи департамент "спалився", коли показав таблицю фінансування, де фонд заробітної плати в 2017 році був вище, ніж в 2018. Це й стало причиною жорсткої економії і переведення 60% на самоокупність", - розповів Олексій Погрібняк.

Окрім цього, правозахисник зауважив, що раніше напередодні завершення трудового контракту директорам ніколи не надходили подібні листи, тож очевидно, що Департамент гумполітики таким чином "наяткає" керівництву шкіл, що треба зробити "правильний вибір".

Нагадаємо, у наслідок недолугої діяльності Департаменту гуманітарної політики, у Дніпрі вибухнув скандал навколо можливого "переформатування" освітніх закладів культури. Під час засідання комітету з гуманітарних питань Громадської ради при міськраді, чиновниця зазначила, що більшість дітей ходять у музичні школи через комплекси батьків.

У свою чергу, народний депутат України з Дніпра Андрій Денисенко повідомив, що докладе усіх зусиль аби зупинити місцеві клептократичні процеси у сфері освіти.

Наразі триває збір підписів під петицією за підтримку закладів.

 


 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...