App Store Google Play

Комунальники Дніпра придбали техніку у два рази дорожче ринкової ціни

08.05.2018 13:00
Комунальники Дніпра придбали техніку у два рази дорожче ринкової ціни

Комунальне підприємство «Міська інфраструктура» замовили у приватного підприємця Олексія Орла побутову техніку майже за двісті тисяч гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Наші гроші.

Загалом КП «Міська інфраструктура» витратить на закупівлю 199 тисяч гривень, про це йдеться у відповідному тендері.

За 11 електрочайників Utty EKM18 «Міська інфраструктура» заплатить 8,3 тис грн., або 760 грн. за чайник. Такі ж самі електрочайники продають за 199 грн.

П’ять кондиціонерів Olmo OSH-08LD7W обійдуться КП в 62,5 тис грн., або 12,5 тис грн. за одиницю. У Дніпрі такий кондиціонер можна придбати за 6,9 тис грн.

За п’ять кулерів HotFrost V118E комунальники віддадуть 19,5 тис грн., тобто 3,9 тис грн. кожен. Такі ж кулери продають за 2,5 тис грн.

Шість мікрохвильових печей Elenberg MG 2050 M купили за 16,8 тис грн. (2,8 тис грн. кожен). На ринку така піч коштує 1,49 тис грн.

За 5 холодильників Nord T 271 КП заплатить 62,5 тис грн. (12,5 тис грн. кожен). Така модель холодильника коштує 5,49 тис грн.

ФОП Олексій Орел було зареєстровано не так давно – 8 лютого 2018 року. Видання з’ясувало, що з 2015 до середини 2016 року Орел працював в депо № 3 електротранспортного комунального підприємства Дніпровського міськради.

У 2016-2017 роках Орел отримував дохід в ТОВ «Дека Сервіс» і ТОВ «Дія Лайт». Останнє – регулярний учасник і переможець торгів КП «Міська інфраструктура». Засновником «Дія Лайт» є Юрій Танцюра, керівником – Віталій Танцюра.

Нагадаємо, що тендер на ремонт НВК у Дніпрі виграло підприємство, помічене у відмиванні бюджетних коштів та надані неякісних послуг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...