App Store Google Play

Комунальники Дніпра придбали техніку у два рази дорожче ринкової ціни

08.05.2018 13:00
Комунальники Дніпра придбали техніку у два рази дорожче ринкової ціни

Комунальне підприємство «Міська інфраструктура» замовили у приватного підприємця Олексія Орла побутову техніку майже за двісті тисяч гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Наші гроші.

Загалом КП «Міська інфраструктура» витратить на закупівлю 199 тисяч гривень, про це йдеться у відповідному тендері.

За 11 електрочайників Utty EKM18 «Міська інфраструктура» заплатить 8,3 тис грн., або 760 грн. за чайник. Такі ж самі електрочайники продають за 199 грн.

П’ять кондиціонерів Olmo OSH-08LD7W обійдуться КП в 62,5 тис грн., або 12,5 тис грн. за одиницю. У Дніпрі такий кондиціонер можна придбати за 6,9 тис грн.

За п’ять кулерів HotFrost V118E комунальники віддадуть 19,5 тис грн., тобто 3,9 тис грн. кожен. Такі ж кулери продають за 2,5 тис грн.

Шість мікрохвильових печей Elenberg MG 2050 M купили за 16,8 тис грн. (2,8 тис грн. кожен). На ринку така піч коштує 1,49 тис грн.

За 5 холодильників Nord T 271 КП заплатить 62,5 тис грн. (12,5 тис грн. кожен). Така модель холодильника коштує 5,49 тис грн.

ФОП Олексій Орел було зареєстровано не так давно – 8 лютого 2018 року. Видання з’ясувало, що з 2015 до середини 2016 року Орел працював в депо № 3 електротранспортного комунального підприємства Дніпровського міськради.

У 2016-2017 роках Орел отримував дохід в ТОВ «Дека Сервіс» і ТОВ «Дія Лайт». Останнє – регулярний учасник і переможець торгів КП «Міська інфраструктура». Засновником «Дія Лайт» є Юрій Танцюра, керівником – Віталій Танцюра.

Нагадаємо, що тендер на ремонт НВК у Дніпрі виграло підприємство, помічене у відмиванні бюджетних коштів та надані неякісних послуг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...