App Store Google Play

До участі в марші-провокації Вілкула і Філатова запрошує Дніпропетровська народна республіка

08.05.2018 12:40
До участі в марші-провокації Вілкула і Філатова запрошує Дніпропетровська народна республіка

У російській соцмережі ВК група із красномовною назвою «Днепропетровская народная республика ДпНР» та лозунгами «Нет! Бандеризации Днепропетровска» поширюються заклики до участі путінсько-вылкулівському флешмобі, повідомляє Дніпроград.

В кращих радянських традиціях адміністратори групи запрошують взяти участь у марші «безсмертного полку» та покладанні квітів біля монументу Слави. 

Нагадаємо міська влада організовує колони комунальників та школярів і біля того ж таки монументу, і в той амий час, де, як відомо, своїх прихильників збирає і екс-регіонал Олександр Вілкул. Це зайвий раз підтверджує факт, що міський голова Борис Філатов та «опозиційний» політик Олександр Вілкул домовилиь про сценарій і розподілили ролі в кремлівському шоу 9 травня, на яке рашисти активно збирають прихильників через сепаратиські групи у соцмережах.

«Стань у стрій полка! Збираємось о 9:30 біля пам’ятника генералу Пушкіну, о 11:00 марш безсмертного полку, шикування на пр. Карла Маркса», - закликають до побєдобєсія колаборанти.

Зазначимо, що група була створена у 2014 році і наразі зібрала понад 25 тисяч підписників, які бачать сепаратиські лозунги.

Раніше повідомлялося, що Вілкул готує провокації, аби негативно висвітлити Україну серед країн Європи. Так звану "мирну ходу" у Дніпрі, зібрану з прихильників Вілкула та СРСР, свої ж передягнені тітушки під виглядом «радикалів та націоналістів» мають побити та розігнати. Сам Вілкул планує цього дня привезти до Дніпра євродепутатів з Польщі. По суті, самі євродепутати можуть стати обєктами провокацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...