App Store Google Play

Увага, спецсигнал: у Дніпрі перевірили реагування водіїв на оперативно-рятувальний транспорт

07.05.2018 12:00
Увага, спецсигнал: у Дніпрі перевірили реагування водіїв на оперативно-рятувальний транспорт

Сьогодні, сьомого квітня, у Дніпрі відбувалася акція «Увага! Спацсигнал!», під час якої було перевірено реагування водіїв на оперативно-рятувальний транспорт, який рухався з увімкненими спецсигналами. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Метою акції було привернення уваги дніпровських водіїв до проблеми не пропуску оперативно-рятувального транспорту, який слідує на місце надзвичайної події з увімкненими спец сигналами. В рейдовому заході взяли участь представники ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області та Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області.

Рейд розпочався на проспекті Гагаріна у сторону Запорізкього шосе. Далі колона прослідувала по Січеславській Набережній до вулиці Шмідта.

Старший водій ГУ ДСНС Сергій Сторчеус розповів, що водії часто не пропускають оперативно-рятувальний транспорт, на що другі намагаються все таки проїжджати, не створюючи аварійних ситуацій:

«Без цього ніяк, ми діємо в цих ситуаціях в наглу. Якщо ми не встигнемо на виклик, це зможе призвести до непередбачуваних наслідків. П’ять-десять хвилин – це великий час. За п’ять хвилин ми можемо встигнути потушити пожежу, або ж за цей час будівля може згоріти».

Після рейду старший інспектор відділку безпеки дорожнього руху Олександр Кориш зауважив, що приблизно в двох з десяти випадків люди не поступаються дорогою.

«Кожен наш виклик залежить від швидкості реагування та досягнення місця виклику. Від цього залежать людські життя, або буде спійманий злочинець чи ні. Нажаль, багато водіїв цього не розуміють, як, наприклад водій, якого ми сьогодні зупинили. Він виправдовувався тим, що не встиг зреагувати», - зазначив інспектор.

Також він підкреслив, що штраф, який під час даного правопорушення несе водій, становить 510 гривень. І за законом такі ситуації не підлягають попередженням.

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі сталася жахлива аварія на Космічній, наслідки якої могли бути набагато гірші.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....