App Store Google Play

Увага, спецсигнал: у Дніпрі перевірили реагування водіїв на оперативно-рятувальний транспорт

07.05.2018 12:00
Увага, спецсигнал: у Дніпрі перевірили реагування водіїв на оперативно-рятувальний транспорт

Сьогодні, сьомого квітня, у Дніпрі відбувалася акція «Увага! Спацсигнал!», під час якої було перевірено реагування водіїв на оперативно-рятувальний транспорт, який рухався з увімкненими спецсигналами. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Метою акції було привернення уваги дніпровських водіїв до проблеми не пропуску оперативно-рятувального транспорту, який слідує на місце надзвичайної події з увімкненими спец сигналами. В рейдовому заході взяли участь представники ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області та Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області.

Рейд розпочався на проспекті Гагаріна у сторону Запорізкього шосе. Далі колона прослідувала по Січеславській Набережній до вулиці Шмідта.

Старший водій ГУ ДСНС Сергій Сторчеус розповів, що водії часто не пропускають оперативно-рятувальний транспорт, на що другі намагаються все таки проїжджати, не створюючи аварійних ситуацій:

«Без цього ніяк, ми діємо в цих ситуаціях в наглу. Якщо ми не встигнемо на виклик, це зможе призвести до непередбачуваних наслідків. П’ять-десять хвилин – це великий час. За п’ять хвилин ми можемо встигнути потушити пожежу, або ж за цей час будівля може згоріти».

Після рейду старший інспектор відділку безпеки дорожнього руху Олександр Кориш зауважив, що приблизно в двох з десяти випадків люди не поступаються дорогою.

«Кожен наш виклик залежить від швидкості реагування та досягнення місця виклику. Від цього залежать людські життя, або буде спійманий злочинець чи ні. Нажаль, багато водіїв цього не розуміють, як, наприклад водій, якого ми сьогодні зупинили. Він виправдовувався тим, що не встиг зреагувати», - зазначив інспектор.

Також він підкреслив, що штраф, який під час даного правопорушення несе водій, становить 510 гривень. І за законом такі ситуації не підлягають попередженням.

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі сталася жахлива аварія на Космічній, наслідки якої могли бути набагато гірші.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...