App Store Google Play

Україна має право на власну, вільну від впливу агресора, церкву! - Пригунов

07.05.2018 18:30
Україна має право на власну, вільну від впливу агресора, церкву! - Пригунов

Дніпропетровщина голосує за надання автокефалії українській церкві. Про це на сторінці у Facebook повідомив голова обласної ради Гліб Пригунов, інформує Дніпроград.

«В нашій області місцеві ради розпочали також голосування за підтримку звернення президента до патріарха Варфоломія. Вже є перші рішення сесій!».

Днями Президент України заявив, що "на сьогоднішній день Україна як ніколи близька до появи власної автокефальної церкви".

19 квітня Верховна Рада підтримала звернення глави держави до Варфоломія з приводу створення в Україні єдиної помісної церкви.

За даними ЗМІ Президент впевнений, що Україні потрібна автокефалія, адже православна церква була створена 1000 років тому в Константинополі, і зараз Україна "просто повертається до витоків".

«І це питання не тільки релігії, а й геополітики! Ми доведемо своє право на помісну автокефальну церкву! На церкву, вільну від впливу агресора, на церкву, що відстоює інтереси своїх вірян!» - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...