App Store Google Play

Україна має право на власну, вільну від впливу агресора, церкву! - Пригунов

07.05.2018 18:30
Україна має право на власну, вільну від впливу агресора, церкву! - Пригунов

Дніпропетровщина голосує за надання автокефалії українській церкві. Про це на сторінці у Facebook повідомив голова обласної ради Гліб Пригунов, інформує Дніпроград.

«В нашій області місцеві ради розпочали також голосування за підтримку звернення президента до патріарха Варфоломія. Вже є перші рішення сесій!».

Днями Президент України заявив, що "на сьогоднішній день Україна як ніколи близька до появи власної автокефальної церкви".

19 квітня Верховна Рада підтримала звернення глави держави до Варфоломія з приводу створення в Україні єдиної помісної церкви.

За даними ЗМІ Президент впевнений, що Україні потрібна автокефалія, адже православна церква була створена 1000 років тому в Константинополі, і зараз Україна "просто повертається до витоків".

«І це питання не тільки релігії, а й геополітики! Ми доведемо своє право на помісну автокефальну церкву! На церкву, вільну від впливу агресора, на церкву, що відстоює інтереси своїх вірян!» - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...