App Store Google Play

Україна має право на власну, вільну від впливу агресора, церкву! - Пригунов

07.05.2018 18:30
Україна має право на власну, вільну від впливу агресора, церкву! - Пригунов

Дніпропетровщина голосує за надання автокефалії українській церкві. Про це на сторінці у Facebook повідомив голова обласної ради Гліб Пригунов, інформує Дніпроград.

«В нашій області місцеві ради розпочали також голосування за підтримку звернення президента до патріарха Варфоломія. Вже є перші рішення сесій!».

Днями Президент України заявив, що "на сьогоднішній день Україна як ніколи близька до появи власної автокефальної церкви".

19 квітня Верховна Рада підтримала звернення глави держави до Варфоломія з приводу створення в Україні єдиної помісної церкви.

За даними ЗМІ Президент впевнений, що Україні потрібна автокефалія, адже православна церква була створена 1000 років тому в Константинополі, і зараз Україна "просто повертається до витоків".

«І це питання не тільки релігії, а й геополітики! Ми доведемо своє право на помісну автокефальну церкву! На церкву, вільну від впливу агресора, на церкву, що відстоює інтереси своїх вірян!» - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....