App Store Google Play

У Дніпрі другий фестиваль блоргерів збере потужних представників інтернет спільноти

07.05.2018 13:40
У Дніпрі другий фестиваль блоргерів збере потужних представників інтернет спільноти

Протягом 15-17 червня у Дніпрі пройде другий фестиваль блоргерів «Дніпровський пост», на творчих зустрічах якого зберуться відомі та потужні представники інтернет спільноти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

За повідомленням позаштатного радника міського голови з питань культури Євгена Гендіна, на другий фестиваль запрошені такі блогери: Роман Шрайк, Горький Лук, Аркадій Бабченко, Павло Казарін, Леонід Швець, Антон Швець, Роман Скрипін, Татуся Бо, Олена Добровольська, Зоя Казанжи, Олександр Ройтбурд, Віктор Трегубов, Юрій Гудименко, Денис Казанський, Євген Кузьменко, Олександр Дедюхін, Ян Валетов, Макс Бужанський, Борислав Береза, Олена Балаба, Богдан Процишин, Марина Данилюк-Ярмолаєва, Макс Музика, Олександр Шульман, Дмитро Томчук, Олена Яхно, Олександр Барабошко (Крус), Віктор Пузанов, Борис Філатов, Яніка Мірило, Юрій Голік.

Однак наразі список неостаточний та буде уточнюватися. Зі слів Євгена Гендіна, фінансування програми відбуватиметься не за рахунок бюджетних коштів.

«Фестиваль блогерів – це дискусійні панелі і творчі зустрічі думаючих, що пишуть з думаючими, що читають. Більш детально - найближчим часом», - зазначив Євген Гендін.

Зустріч відбудеться в Музеї Українського Живопису за адресою: Троїцька площа, 5а. Вхід вільний. Крім того, всі бажаючі зможуть переглянути онлайн-трансляцію на «SkrypinUA».

Раніше повідомлялося, що у червні 2017 року у Дніпрі проходив фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Загалом тисячі дніпрян стали гостями сучасного фестивалю, на якому близько 40 авторів із різних куточків країни провели сім панельних дискусій у форматі відкритого діалогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...