App Store Google Play

У Дніпрі другий фестиваль блоргерів збере потужних представників інтернет спільноти

07.05.2018 13:40
У Дніпрі другий фестиваль блоргерів збере потужних представників інтернет спільноти

Протягом 15-17 червня у Дніпрі пройде другий фестиваль блоргерів «Дніпровський пост», на творчих зустрічах якого зберуться відомі та потужні представники інтернет спільноти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

За повідомленням позаштатного радника міського голови з питань культури Євгена Гендіна, на другий фестиваль запрошені такі блогери: Роман Шрайк, Горький Лук, Аркадій Бабченко, Павло Казарін, Леонід Швець, Антон Швець, Роман Скрипін, Татуся Бо, Олена Добровольська, Зоя Казанжи, Олександр Ройтбурд, Віктор Трегубов, Юрій Гудименко, Денис Казанський, Євген Кузьменко, Олександр Дедюхін, Ян Валетов, Макс Бужанський, Борислав Береза, Олена Балаба, Богдан Процишин, Марина Данилюк-Ярмолаєва, Макс Музика, Олександр Шульман, Дмитро Томчук, Олена Яхно, Олександр Барабошко (Крус), Віктор Пузанов, Борис Філатов, Яніка Мірило, Юрій Голік.

Однак наразі список неостаточний та буде уточнюватися. Зі слів Євгена Гендіна, фінансування програми відбуватиметься не за рахунок бюджетних коштів.

«Фестиваль блогерів – це дискусійні панелі і творчі зустрічі думаючих, що пишуть з думаючими, що читають. Більш детально - найближчим часом», - зазначив Євген Гендін.

Зустріч відбудеться в Музеї Українського Живопису за адресою: Троїцька площа, 5а. Вхід вільний. Крім того, всі бажаючі зможуть переглянути онлайн-трансляцію на «SkrypinUA».

Раніше повідомлялося, що у червні 2017 року у Дніпрі проходив фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Загалом тисячі дніпрян стали гостями сучасного фестивалю, на якому близько 40 авторів із різних куточків країни провели сім панельних дискусій у форматі відкритого діалогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....