App Store Google Play

У Дніпрі другий фестиваль блоргерів збере потужних представників інтернет спільноти

07.05.2018 13:40
У Дніпрі другий фестиваль блоргерів збере потужних представників інтернет спільноти

Протягом 15-17 червня у Дніпрі пройде другий фестиваль блоргерів «Дніпровський пост», на творчих зустрічах якого зберуться відомі та потужні представники інтернет спільноти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

За повідомленням позаштатного радника міського голови з питань культури Євгена Гендіна, на другий фестиваль запрошені такі блогери: Роман Шрайк, Горький Лук, Аркадій Бабченко, Павло Казарін, Леонід Швець, Антон Швець, Роман Скрипін, Татуся Бо, Олена Добровольська, Зоя Казанжи, Олександр Ройтбурд, Віктор Трегубов, Юрій Гудименко, Денис Казанський, Євген Кузьменко, Олександр Дедюхін, Ян Валетов, Макс Бужанський, Борислав Береза, Олена Балаба, Богдан Процишин, Марина Данилюк-Ярмолаєва, Макс Музика, Олександр Шульман, Дмитро Томчук, Олена Яхно, Олександр Барабошко (Крус), Віктор Пузанов, Борис Філатов, Яніка Мірило, Юрій Голік.

Однак наразі список неостаточний та буде уточнюватися. Зі слів Євгена Гендіна, фінансування програми відбуватиметься не за рахунок бюджетних коштів.

«Фестиваль блогерів – це дискусійні панелі і творчі зустрічі думаючих, що пишуть з думаючими, що читають. Більш детально - найближчим часом», - зазначив Євген Гендін.

Зустріч відбудеться в Музеї Українського Живопису за адресою: Троїцька площа, 5а. Вхід вільний. Крім того, всі бажаючі зможуть переглянути онлайн-трансляцію на «SkrypinUA».

Раніше повідомлялося, що у червні 2017 року у Дніпрі проходив фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Загалом тисячі дніпрян стали гостями сучасного фестивалю, на якому близько 40 авторів із різних куточків країни провели сім панельних дискусій у форматі відкритого діалогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...