App Store Google Play

У чотирьох ОТГ Січеславщини відбулися перші вибори: попередні результати

07.05.2018 20:00
У чотирьох ОТГ Січеславщини відбулися перші вибори: попередні результати

29 квітня у Личківській, Піщанській, Чумаківській та Перещепинській об’єднаних громадах відбулися вибори. Про попередні результати виборів повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів директора Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування Олени Тертишної.

Як зазначається, у Личківській громаді головою обрали Анатолія Чуприну, явка виборців склала 57%. У Піщанській громаді головою став Дмитро Лисичкін, явка виборців сягнула 46,3%. У Чумаківській ОТГ головою обрали Валентину Стець, явка виборців дорівнює 61,7%. В четвертій - Перещепинській громаді головою став Володимир Савельєв, відсоток виборців досяг показника 47,6.

«До кінця травня ОТГ проводитимуть перші сесії, які підтверджують вступ на посаду голови. Для надання методологічної допомоги громадам щодо першої сесії Дніпропетровський центр розвитку місцевого самоврядування проводить виїзні семінари», - зазначила Олена Тертишна.

Зі слів, директора центру розвитку місцевого самоврядування вказані громади є досить потужними. Згідно з перспективним планом, середній бюджет громад на рік складає 33 мільйонів гривень.

Наразі перед громадами стоять важливі завдання, серед яких: до кінця року утворити юридичні особи публічного права та сформувати їх структуру, прийняти на свій баланс освітні медичні заклади.

На сьогодні в Січеславській області створено 60 громад, за цим показником наш регіон лідирує серед інших регіонів Украйни.

Нагадаємо, що кандидати від місцевого латифундиста нардепа Вадима Нестеренка (зараз БПП, раніше Партія регіонів) на виборах керівництва новоствореної Піщанської ОТГ зазнали фіаско. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....