App Store Google Play

У чотирьох ОТГ Січеславщини відбулися перші вибори: попередні результати

07.05.2018 20:00
У чотирьох ОТГ Січеславщини відбулися перші вибори: попередні результати

29 квітня у Личківській, Піщанській, Чумаківській та Перещепинській об’єднаних громадах відбулися вибори. Про попередні результати виборів повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів директора Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування Олени Тертишної.

Як зазначається, у Личківській громаді головою обрали Анатолія Чуприну, явка виборців склала 57%. У Піщанській громаді головою став Дмитро Лисичкін, явка виборців сягнула 46,3%. У Чумаківській ОТГ головою обрали Валентину Стець, явка виборців дорівнює 61,7%. В четвертій - Перещепинській громаді головою став Володимир Савельєв, відсоток виборців досяг показника 47,6.

«До кінця травня ОТГ проводитимуть перші сесії, які підтверджують вступ на посаду голови. Для надання методологічної допомоги громадам щодо першої сесії Дніпропетровський центр розвитку місцевого самоврядування проводить виїзні семінари», - зазначила Олена Тертишна.

Зі слів, директора центру розвитку місцевого самоврядування вказані громади є досить потужними. Згідно з перспективним планом, середній бюджет громад на рік складає 33 мільйонів гривень.

Наразі перед громадами стоять важливі завдання, серед яких: до кінця року утворити юридичні особи публічного права та сформувати їх структуру, прийняти на свій баланс освітні медичні заклади.

На сьогодні в Січеславській області створено 60 громад, за цим показником наш регіон лідирує серед інших регіонів Украйни.

Нагадаємо, що кандидати від місцевого латифундиста нардепа Вадима Нестеренка (зараз БПП, раніше Партія регіонів) на виборах керівництва новоствореної Піщанської ОТГ зазнали фіаско. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...