App Store Google Play

У чотирьох ОТГ Січеславщини відбулися перші вибори: попередні результати

07.05.2018 20:00
У чотирьох ОТГ Січеславщини відбулися перші вибори: попередні результати

29 квітня у Личківській, Піщанській, Чумаківській та Перещепинській об’єднаних громадах відбулися вибори. Про попередні результати виборів повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів директора Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування Олени Тертишної.

Як зазначається, у Личківській громаді головою обрали Анатолія Чуприну, явка виборців склала 57%. У Піщанській громаді головою став Дмитро Лисичкін, явка виборців сягнула 46,3%. У Чумаківській ОТГ головою обрали Валентину Стець, явка виборців дорівнює 61,7%. В четвертій - Перещепинській громаді головою став Володимир Савельєв, відсоток виборців досяг показника 47,6.

«До кінця травня ОТГ проводитимуть перші сесії, які підтверджують вступ на посаду голови. Для надання методологічної допомоги громадам щодо першої сесії Дніпропетровський центр розвитку місцевого самоврядування проводить виїзні семінари», - зазначила Олена Тертишна.

Зі слів, директора центру розвитку місцевого самоврядування вказані громади є досить потужними. Згідно з перспективним планом, середній бюджет громад на рік складає 33 мільйонів гривень.

Наразі перед громадами стоять важливі завдання, серед яких: до кінця року утворити юридичні особи публічного права та сформувати їх структуру, прийняти на свій баланс освітні медичні заклади.

На сьогодні в Січеславській області створено 60 громад, за цим показником наш регіон лідирує серед інших регіонів Украйни.

Нагадаємо, що кандидати від місцевого латифундиста нардепа Вадима Нестеренка (зараз БПП, раніше Партія регіонів) на виборах керівництва новоствореної Піщанської ОТГ зазнали фіаско. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...