App Store Google Play

Побачити, доторкнутися, зробити: майже 400 школярів Дніпра взяли участь у «Дні кар’єри»

07.05.2018 16:40
Побачити, доторкнутися, зробити: майже 400 школярів Дніпра взяли участь у «Дні кар’єри»

Майже 400 учнів старшокласників Дніпра перевтілювалися в рятувальників, пожежників, поліцейських, лікарів, перукарів, кондитерів, електриків, офіціантів, токарів, слюсарів з ремонту автомобілів, електрогазозварників та інших фахівців під час профорієнтаційного заходу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на  прес-службу Дніпровського міського центру зайнятості.

Як зазначається, старшокласники знайомилися з формулою вибору професії, актуальними та затребуваними професіями сучасного ринку праці, проходили профдіагностичне  тестування на визначення своїх здібностей та нахилів до певних типів професій.

Для цього у заході взяли участь представники навчальних закладів професійно-технічної та вищої освіти. Крім того, були присутні представники роботодавців міста.

На інтерактивному профорієнтаційному заході «День кар’єри» було представлено 17 локацій  навчальних закладів, підприємств та організацій, на яких були представлені «знаряддя праці» представників заявлених професій, за допомогою яких школярі мали можливість спробувати себе у різних професійних галузях, обв’язки яких випробували на практиці та відчули себе справжніми спеціалістами.

На прикладі різних майстер-класів, які проводили кваліфіковані наставники,  учні знайомилися з професіями, про які раніше лише чули, мали можливість взяти  участь у створенні кондитерських виробів, зачісок, шедеврів декупажу, вчилися надавати першу медичну допомогу та спробували себе в ролі працівників поліції, рятувальної служби тощо.

Після екскурсії локаціями заходу для всіх школярів були проведені профорієнтаційні уроки, де хлопцям та дівчатам демонстрували відеоролики профорієнтаційного спрямування з презентацією тенденцій сучасного ринку праці, актуальних професій та професій майбутнього.

«Головна мета профорієнтаційної роботи служби зайнятості – допомогти кожній дитині визначитися з майбутньою професією. Сьогоднішній захід покликаний ознайомити вас з актуальними та затребуваними на ринку праці України професіями, завдяки якому кожен з вас має можливість перевірити свої здібності та таланти. Сподіваюсь, що той досвід та враження, які ви сьогодні отримаєте, допоможуть вам у майбутньому усвідомлено обрати професію», – зазначив директор Дніпровського міського центру зайнятості Юрій Ніколаєв.

Раніше повідомлялося, що на інтерактивному профорієнтаційному заході "Місто Професій" у Дніпрі дітей знайомили з пріоритетними професіями, які вони змогли випробувати на практиці та відчути себе справжніми спеціалістами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...