App Store Google Play

Філатов і Вілкул розподілили ролі і черговість виступів у фарсі 9 травня

07.05.2018 16:20
Філатов і Вілкул розподілили ролі і черговість виступів у фарсі 9 травня

Міський голова Борис Філатов та «опозиційний» політик Олександр Вілкул домовилиь про сценарій і розподілили ролі в кремлівському шоу біля монументу Слави 9 травня. Про це сам Філатов в притаманній йому манері з вживанням обсценної  лексики написав на своїй сторінці в Фейсбук.

За словами Філатова, колона бюджетників та школярів, яких міська влада зганяє до пам’ятника, стартують о 9 годині, потім естафету приймають атовці, а за півтори години – представники політичних партій. При цьому, загітовані найактивнішим організатором дійства Вілкулом за відгули і "фронтові сто грамів" "активісти" оголосили збір щонайменше за дві години до «визначеного» їм часу, фактично колона з комунальників та дітей під державними прапорами стає гарною масовкою для путінського флеш-мобу, до якої органічно увіллється «Опозиційний блок» спільно з іншими сепаратистськими організаціями на кшталт  «Союз офіцерів» (нагадаємо, що діяльність ГО «Союз офіцерів України» заборонено постановою суду) та «Союз комуністів (більшовиків)».

За даними поліції, вже відомо про можливі провокації, отже кількатисячний натовп в кращих радянських традиціях може сумнозвісно прославити Дніпро на всю країну і за її межами. Торішні "домовленості" про відсутність символіки та мирну ходу, як відомо, були грубо порушені маргінальними організаціями, що призвело до сутичок.

Якщо минулого року такі пишні і масові заходи можна було пояснити інерцією, якою досі, за кілька років війни рухається міська влада, то зараз - це свідомий плювок на всіх, кого вілкулівські тітушки били минулого року.

Замість подавати приклад іншим містам і першими відмовлятися від «совка», передусім від ганебного зганяння на захід бюджетників, дніпровська влада наслідує і культивує радянщину, при цьому грубо лаючи патріотів, які вимагають від влади не підігравати путинським провокаторам.

Нагадаємо, третього травня було оприлюднене розпорядження міського голови про відзначення 73 річниці перемоги. При цьому, сам Філатов не наважився підписати документ, передавши цю функцію в.о. міського голови Едуарду Підлубному.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...