App Store Google Play

Денисенко спростував наклеп на свою адресу та звернувся до СБУ та Нацполіції

07.05.2018 19:00
Денисенко спростував наклеп на свою адресу та звернувся до СБУ та Нацполіції

Народний депутат України Андрій Денисенко спростував перекручену інформацію щодо його позиції навколо майбутнього відзначення 9 травня, яка нещодавно з’явилася у промерських ЗМІ, а також повідомив, що звернувся до правоохоронців з метою забезпечити безпеку людей під час майбутніх масових заходів у Дніпрі.

Відповідну заяву народний депутат опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Денисенко зазначає, що ціла низка інтернет-ресурсів у ході явно спланованої інформаційної кампанії поширила матеріал, в якому свідомо перекручено його позицію щодо відзначення 9 травня, викладену від 4 травня 2018 року на його персональній сторінці у Facebook, та стверджується про підготовку мною масових заворушень у Дніпрі. Зокрема, такі публікації з’явилися на сайтах «Дніпропетровська панорама» та «Горсовет», які неодноразово були помічені у тісних зв’язках з міськрадою та Філатовим.

«Оскільки минулого року на 9 травня у м. Дніпро мали місце сутички з використанням тітушок, найнятих організаторами – партією «Опозиційний блок» та народним депутатом України Олександром Вілкулом, вважаю, що існує висока вірогідність провокацій і під час заходів, запланованих на 9 травня цього року. Тому я публічно закликав патріотичну громадськість утриматись від будь-якої участі в будь-яких акціях цього дня у Дніпрі. У цьому контексті, перекладання на мене заздалегідь відповідальності за можливі правопорушення 9 травня 2018 року може бути свідченням дійсної їх підготовки, а також того, що вказані вище інформаційні матеріали поширені вірогідними організаторами цих планованих протиправних дій», - наголошує Андрій Денисенко.

Виходячи з цього, народний депутат також повідомив, що він звернувся до очільників обласних управлінь МВС та СБУ панів Глуховері та Кріцина з такими проханнями:

1. Вжити посилених заходів безпеки під час проведення масових акцій 09.05.2018 року у м. Дніпро.

2. Встановити замовників, організаторів та виконавців розміщення вказаних інформаційних матеріалів з метою запобігання можливої організації цими особами провокацій та заворушень.

Окрім цього, Денисенко висловив готовність до співпраці з правоохоронцями задля нейтралізації всіх протиправних та антидержавних дій і сподівання, що розголос та профілактичні заходи дозволять повністю їх уникнути.

Нагадаємо, що Філатов дав наказ бюджетникам святкувати "день перемоги" разом із Вілкулом.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....