App Store Google Play

Денисенко спростував наклеп на свою адресу та звернувся до СБУ та Нацполіції

07.05.2018 19:00
Денисенко спростував наклеп на свою адресу та звернувся до СБУ та Нацполіції

Народний депутат України Андрій Денисенко спростував перекручену інформацію щодо його позиції навколо майбутнього відзначення 9 травня, яка нещодавно з’явилася у промерських ЗМІ, а також повідомив, що звернувся до правоохоронців з метою забезпечити безпеку людей під час майбутніх масових заходів у Дніпрі.

Відповідну заяву народний депутат опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Денисенко зазначає, що ціла низка інтернет-ресурсів у ході явно спланованої інформаційної кампанії поширила матеріал, в якому свідомо перекручено його позицію щодо відзначення 9 травня, викладену від 4 травня 2018 року на його персональній сторінці у Facebook, та стверджується про підготовку мною масових заворушень у Дніпрі. Зокрема, такі публікації з’явилися на сайтах «Дніпропетровська панорама» та «Горсовет», які неодноразово були помічені у тісних зв’язках з міськрадою та Філатовим.

«Оскільки минулого року на 9 травня у м. Дніпро мали місце сутички з використанням тітушок, найнятих організаторами – партією «Опозиційний блок» та народним депутатом України Олександром Вілкулом, вважаю, що існує висока вірогідність провокацій і під час заходів, запланованих на 9 травня цього року. Тому я публічно закликав патріотичну громадськість утриматись від будь-якої участі в будь-яких акціях цього дня у Дніпрі. У цьому контексті, перекладання на мене заздалегідь відповідальності за можливі правопорушення 9 травня 2018 року може бути свідченням дійсної їх підготовки, а також того, що вказані вище інформаційні матеріали поширені вірогідними організаторами цих планованих протиправних дій», - наголошує Андрій Денисенко.

Виходячи з цього, народний депутат також повідомив, що він звернувся до очільників обласних управлінь МВС та СБУ панів Глуховері та Кріцина з такими проханнями:

1. Вжити посилених заходів безпеки під час проведення масових акцій 09.05.2018 року у м. Дніпро.

2. Встановити замовників, організаторів та виконавців розміщення вказаних інформаційних матеріалів з метою запобігання можливої організації цими особами провокацій та заворушень.

Окрім цього, Денисенко висловив готовність до співпраці з правоохоронцями задля нейтралізації всіх протиправних та антидержавних дій і сподівання, що розголос та профілактичні заходи дозволять повністю їх уникнути.

Нагадаємо, що Філатов дав наказ бюджетникам святкувати "день перемоги" разом із Вілкулом.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...