App Store Google Play

Денисенко спростував наклеп на свою адресу та звернувся до СБУ та Нацполіції

07.05.2018 19:00
Денисенко спростував наклеп на свою адресу та звернувся до СБУ та Нацполіції

Народний депутат України Андрій Денисенко спростував перекручену інформацію щодо його позиції навколо майбутнього відзначення 9 травня, яка нещодавно з’явилася у промерських ЗМІ, а також повідомив, що звернувся до правоохоронців з метою забезпечити безпеку людей під час майбутніх масових заходів у Дніпрі.

Відповідну заяву народний депутат опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Денисенко зазначає, що ціла низка інтернет-ресурсів у ході явно спланованої інформаційної кампанії поширила матеріал, в якому свідомо перекручено його позицію щодо відзначення 9 травня, викладену від 4 травня 2018 року на його персональній сторінці у Facebook, та стверджується про підготовку мною масових заворушень у Дніпрі. Зокрема, такі публікації з’явилися на сайтах «Дніпропетровська панорама» та «Горсовет», які неодноразово були помічені у тісних зв’язках з міськрадою та Філатовим.

«Оскільки минулого року на 9 травня у м. Дніпро мали місце сутички з використанням тітушок, найнятих організаторами – партією «Опозиційний блок» та народним депутатом України Олександром Вілкулом, вважаю, що існує висока вірогідність провокацій і під час заходів, запланованих на 9 травня цього року. Тому я публічно закликав патріотичну громадськість утриматись від будь-якої участі в будь-яких акціях цього дня у Дніпрі. У цьому контексті, перекладання на мене заздалегідь відповідальності за можливі правопорушення 9 травня 2018 року може бути свідченням дійсної їх підготовки, а також того, що вказані вище інформаційні матеріали поширені вірогідними організаторами цих планованих протиправних дій», - наголошує Андрій Денисенко.

Виходячи з цього, народний депутат також повідомив, що він звернувся до очільників обласних управлінь МВС та СБУ панів Глуховері та Кріцина з такими проханнями:

1. Вжити посилених заходів безпеки під час проведення масових акцій 09.05.2018 року у м. Дніпро.

2. Встановити замовників, організаторів та виконавців розміщення вказаних інформаційних матеріалів з метою запобігання можливої організації цими особами провокацій та заворушень.

Окрім цього, Денисенко висловив готовність до співпраці з правоохоронцями задля нейтралізації всіх протиправних та антидержавних дій і сподівання, що розголос та профілактичні заходи дозволять повністю їх уникнути.

Нагадаємо, що Філатов дав наказ бюджетникам святкувати "день перемоги" разом із Вілкулом.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...