App Store Google Play

За рік роботи електрокарів у бюджеті Дніпропетровщини заощадили майже 50 тисяч гривень

06.05.2018 16:30
За рік роботи електрокарів у бюджеті Дніпропетровщини заощадили майже 50 тисяч гривень

У 2017 році Дніпропетровська обласна рада стала першою в Україні з держустанов, яка закупила для роботи екологічно чисті електрокари двох маркок авто - «Форд Фокус» та «Мерседес» класу Б. За рік роботи екомобілів обласний бюджет заощадив майже 50 тисяч гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Як зазначається, головна мета придбання «зелених автівок» - збереження екології промислового регіону, що відповідає екологічній стратегії обларади.

За статистикою, від звичайного бензинового двигуна за 100 км пройденого шляху в атмосферу потрапляє 23 кілограми вуглекислого газу. Тоді як від електричної автівки – нуль.

«Важко переоцінити користь таких авто, це автомобілі майбутнього. Вони дуже економічні, безшумні та комфортні. За рік роботи вони не ламалися і працювали справно», - розповів начальник Дніпропетровського обласного комунального підприємства «Спецавтобаза» Сергій Журавель.

До того ж, в облраді підрахували, скільки коштів вдається заощадити за рахунок використання електрокарів. Якщо на 100 км шляху звичайне авто витрачає в середньому 300 гривень, електрична автівка – всього 35 гривень. Тобто різниця сягає майже у десять разів.

«Сьогодні ми чекаємо на масову реєстрацію сучасних електрокарів в Україні для подальшого оновлення парку. Придбання кількох екологічно чистих авто, встановлення безкоштовної електрозаправки, у тому числі у дворі обласної ради, де може зарядити свій електрокар будь-який бажаючий. Політика енергозбереження та екологічної безпеки – це один із стратегічно важливих напрямків, над яким ми успішно працюємо», - зауважив голова облради Гліб Пригунов.

Раніше повідомлялось, що Дніпропетровщина - пілотна область в Україні, де запроваджується «зелена економіка».

Нагадаємо, що у Дніпрі відкрилися дві нові безкоштовні заправні станції для електромобілів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...