App Store Google Play

За рік роботи електрокарів у бюджеті Дніпропетровщини заощадили майже 50 тисяч гривень

06.05.2018 16:30
За рік роботи електрокарів у бюджеті Дніпропетровщини заощадили майже 50 тисяч гривень

У 2017 році Дніпропетровська обласна рада стала першою в Україні з держустанов, яка закупила для роботи екологічно чисті електрокари двох маркок авто - «Форд Фокус» та «Мерседес» класу Б. За рік роботи екомобілів обласний бюджет заощадив майже 50 тисяч гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Як зазначається, головна мета придбання «зелених автівок» - збереження екології промислового регіону, що відповідає екологічній стратегії обларади.

За статистикою, від звичайного бензинового двигуна за 100 км пройденого шляху в атмосферу потрапляє 23 кілограми вуглекислого газу. Тоді як від електричної автівки – нуль.

«Важко переоцінити користь таких авто, це автомобілі майбутнього. Вони дуже економічні, безшумні та комфортні. За рік роботи вони не ламалися і працювали справно», - розповів начальник Дніпропетровського обласного комунального підприємства «Спецавтобаза» Сергій Журавель.

До того ж, в облраді підрахували, скільки коштів вдається заощадити за рахунок використання електрокарів. Якщо на 100 км шляху звичайне авто витрачає в середньому 300 гривень, електрична автівка – всього 35 гривень. Тобто різниця сягає майже у десять разів.

«Сьогодні ми чекаємо на масову реєстрацію сучасних електрокарів в Україні для подальшого оновлення парку. Придбання кількох екологічно чистих авто, встановлення безкоштовної електрозаправки, у тому числі у дворі обласної ради, де може зарядити свій електрокар будь-який бажаючий. Політика енергозбереження та екологічної безпеки – це один із стратегічно важливих напрямків, над яким ми успішно працюємо», - зауважив голова облради Гліб Пригунов.

Раніше повідомлялось, що Дніпропетровщина - пілотна область в Україні, де запроваджується «зелена економіка».

Нагадаємо, що у Дніпрі відкрилися дві нові безкоштовні заправні станції для електромобілів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...