App Store Google Play

Вілкула мало не побили у Кам'янському під час незаконної агітації

04.05.2018 20:30
Вілкула мало не побили у Кам'янському під час незаконної агітації

Співголову парламентської фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула освистали під час його візиту в одну зі шкіл міста Кам'янське Дніпропетровської області.

Олександр Вілкул влаштував зустріч з городянами у стінах місцевої загальноосвітньої школи. Такі дії обурили мешканців та патріотів Кам'янського. Вони вирішили особисто зустрітися з нардепом та пояснити йому, що його дії неправомірні.

На вході в школу містян зустріли кілька агресивно налаштованих бабусь, які жадали зустрічі зі своїм кумиром. Окрім того, директор 44-ої школи Людмила Загородня на питання про доречність проведення в школі зустрічі з одіозним політиком відповіла, що це не суперечить Конституції України, і нічого поганого вона в даному заході не бачить, тим більше школа знаходиться в «дуже хороших відносинах» з народним депутатом , вихідцем з «Партії Регіонів».

Проте зазначимо, відповідно до частини четвертої статті 80 Закону України “Про освіту”, об’єкти та майно державних і комунальних закладів освіти не підлягають приватизації чи використанню не за освітнім призначенням. Окрім того, ст. 31 Закону «Про освіту» забороняє втручання політичних партій і об’єднань в освітню діяльність. 

На місці також присутні співробітники поліції. Як пояснила Олена Тимченко, старший інспектор сектора моніторингу Кам'янського відділу поліції, вони тут знаходяться для забезпечення охорони громадського порядку під час проведення зустрічі. За її словами, відповідну заяву надійшло на ім'я керівника міської поліції Сергія Лукашова від виконавчого директора фонду Вілкула.

Олександр Вілкул прийшов на зустріч в оточенні людей з парасольками, зайшовши до навчального закладу з бічного входу.

Під час виступу у залі кілька разів вимикали світло. Патріоти почали співати Гімн України, намагаючись заглушити Вілкула. Сам нардеп Славень не співав, натомість намагався продовжити свій виступ під викрики "Ганьба!". Зрештою, за 40 хвилин зустріч завершилась після повідомлення про мінування школи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...