App Store Google Play

ДніпроОДА завершує реконструкцію опорної школи в Солоному

04.05.2018 13:40
ДніпроОДА завершує реконструкцію опорної школи в Солоному

Триповерхова опорна школа в Солоному перетворюється на освітній заклад європейського зразка. Капітальна реконструкція – на фініші. Завершуються ремонтні роботи у крилі старшокласників. Якісні переміни відбуваються у спортзалі та їдальні. У нових умовах уже навчаються учні початкових класів. Крім того, навчальний заклад змінив зовнішній дизайн. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Децентралізація, ініційована Президентом Петром Порошенком, є однією з найуспішніших реформ в Україні. Якісні результати вона має і у сфері освіти. Сьогодні на Дніпропетровщині розбудовуємо мережу опорних шкіл. Реконструюємо їх, забезпечуємо новим обладнанням, автобусами, будуємо спортивну  інфраструктуру. Сучасна школа й новітні технології формують нових українців», – наголосив Валентин Резніченко. 

Умови для виховання нових українців створюють у Солонянській опорній школі №1. Наразі ведуться внутрішні роботи – це другий етап проекту. Класи ремонтують, облаштовують новими меблями, предметні кабінети обладнують мультимедійними дошками.

Зараз підрядники працюють у крилі 5-11 класів. Тут повністю замінили двері та систему опалення. На третьому поверсі постелили лінолеум, на першому і другому – малярні роботи. Нового виду набудуть 24 кабінети.

«Школа змінюється на краще. Це налаштовує дітей на робочий лад. Новітнє освітнє середовище дозволить учням здобувати якісніші знання», – вважає методист Ірина Пушко. 

Будівельники не збавляють темпів і в спортивному залі школи. Замість дерев’яної підлоги – м’який лінолеум. Стіни пофарбовані у світлий колір. Завдяки потужній системі вентиляції у приміщенні більше не буде плісняви. Також осучаснюють тренерську та роздягальні. 

А ось в актовій залі ремонт позаду – тут вже проходять шкільні свята. Приміщення розширили, сцену перенесли у протилежний бік і оторочили кулісами, встановили 120 нових зручних крісел.

«Пишаюся, що мій випускний пройде саме в цій актовій залі», – поділилася десятикласниця Юлія Кійко. 

Ремонт всередині школи має завершитися найближчим часом.

Солонянську опорну школу реконструюють обласним коштом. Роботи тривають з червня 2017-го.

Вперше за 40-літню історію навчального закладу замінили покрівлю, встановили більше 300 енергозберігаючих вікон, термомодернізували фасад. Шкільне подвір’ї вимостили кольоровою бруківкою.

«Раніше наша школа була сірою й неприглядною. Навчатися в ній бажання не було. Тепер все змінилося. Школа красива, на поверхах встановили монітори, пуфики. Класи пофарбували в різні кольори. Наш, наприклад, зелений. Усе це додає позитиву, зараз навчання в радість», – розказав п’ятикласник Сергій Кузнєцов. 

Крім того, біля школи зводять сучасний стадіон з футбольним полем, волейбольним та баскетбольним майданчиками, біговими доріжками й ворк-аут зоною.

У Солонянській школі здобувають знання 700 дітей, майже третину з них підвозять шкільними автобусами з 12 сіл. У зв’язку з ремонтом учні навчаються у дві зміни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...