App Store Google Play

В Миколаївській та Межовій ОТГ обговорять перейменування області на Січеславську

03.05.2018 08:00
В Миколаївській та Межовій ОТГ обговорять перейменування області на Січеславську

У п’ятницю, четвертого травня,  в Миколаївській та Межовій ОТГ відбудуться громадські обговорення щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це  повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Громадської підтримки СічеславськаТАК у Facebook.

Під час громадської дискусії пропонується обговорити доцільність назви Січеславщина та найпоширеніші закиди та міфи, що лунають на адресу ініціативи.

У форматі вільного спілкування учасники заходу зможуть обговорили доцільність нової назви для Дніпропетровської області. Також висловити власну думку щодо використання того чи іншого топоніму.

Громадські обговорення в смт Межова пройдуть за адресою: вулиця Грушевського, 9 (Межівська селищна рада) о 16:00.
Зустріч щодо перейменування області на Січеславську в селі Миколаївка відбудеться за адресою: вулиця Першотравнева, 176 (Будинок культури) о 14:00.

Організатори закликають мешканців громади не лишатися байдужими та долучатися до публічних обговорень.

Нагадаємо, народний депутат України Андрій Денисенко зібрав 150 підписів депутатів під проектом змін до Конституції - за перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. 

Раніше повідомлялося, що Громадська рада при Дніпровській міськраді підтримала ініціативу перейменуванняДніпропетровської області на Січеславську. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....