App Store Google Play

В Миколаївській та Межовій ОТГ обговорять перейменування області на Січеславську

03.05.2018 08:00
В Миколаївській та Межовій ОТГ обговорять перейменування області на Січеславську

У п’ятницю, четвертого травня,  в Миколаївській та Межовій ОТГ відбудуться громадські обговорення щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це  повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Громадської підтримки СічеславськаТАК у Facebook.

Під час громадської дискусії пропонується обговорити доцільність назви Січеславщина та найпоширеніші закиди та міфи, що лунають на адресу ініціативи.

У форматі вільного спілкування учасники заходу зможуть обговорили доцільність нової назви для Дніпропетровської області. Також висловити власну думку щодо використання того чи іншого топоніму.

Громадські обговорення в смт Межова пройдуть за адресою: вулиця Грушевського, 9 (Межівська селищна рада) о 16:00.
Зустріч щодо перейменування області на Січеславську в селі Миколаївка відбудеться за адресою: вулиця Першотравнева, 176 (Будинок культури) о 14:00.

Організатори закликають мешканців громади не лишатися байдужими та долучатися до публічних обговорень.

Нагадаємо, народний депутат України Андрій Денисенко зібрав 150 підписів депутатів під проектом змін до Конституції - за перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. 

Раніше повідомлялося, що Громадська рада при Дніпровській міськраді підтримала ініціативу перейменуванняДніпропетровської області на Січеславську. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...