App Store Google Play

У Дніпрі Практична політична школа шукала майбутніх депутатів

03.05.2018 09:20
У Дніпрі Практична політична школа шукала майбутніх депутатів

Цими вихідними, 28-29 квітня, у Дніпрі відбулася Практична Політична Школа, де учасники мали нагоду поглибити свої знання з політичних комунікацій. Тренерами виступали депутати та політичні консультанти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ГО «Центр «Статум».

Захід, який пройшов у галереї «Fund Art», відвідали 45 учасників. Серед них депутати місцевих рад, представники молодіжних організацій політичних партій, активна молодь з Дніпра та області. Головним спікером виступив народний депутат України Мустафа Найєм, який провів 4-годинний тренінг, присвячений стратегічним комунікаціям у політиці.

Він зазначив, що йому сподобалася аудиторія:

«Видно, що люди заточені, їм цікаво те, що відбувається. Я розумію, що може бути практичний результат від цього. Але і друге - людям не байдуже, і така організація заходу дає змогу концентровано отримати інформацію».

Один з організаторів Дмитро Чернишов заявив, що це вже друга безкоштовна політична школа, яку вони проводять з колегами.

«Цього разу все зовсім по-іншому: інші спікери, цікавіші теми, нові знайомства. Політична освіта молоді є надважливою, особливо враховуючи фактор вже близьких президентських та парламентських виборів. Ми хочемо навчити молодь бути критичною в оцінці політичних діячів, кандидатів» - відмітив організатор.

Теми, які розглядалися на Практичній політичній школі, стосувалися політичних комунікацій, а саме: мережевих комунікацій, комунікації органів місцевого самоврядування з політичними партіями та громадськими організаціями і звичайними громадянами, мистецтва спілкування з виборцями, формування позитивного іміджу депутата, можливостей для самореалізації молоді у політиці тощо.

У подальшому планується проведення виїзних заходів з політичної освіти в інших містах Дніпропетровської області. Член оргкомітету Максим Красіков запевнив, що восени планується ще одна безкоштовна політична школа для мешканців області, але вже на 70 учасників.

Організаторами заходу виступили ГО «Молодь Дніпра», Центр суспільно-політичних досліджень та громадських ініціатив «STATUM», ГО «Європейське покоління», ГО «Інститут публічної влади». Захід відбувся в рамках реалізації дорожньої карти реформ регіональної коаліції РПР «Дніпровські реформи» та за підтримки голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова.

Нагадаємо, наразі у Дніпрі проходить серія тренінгів "Як відкрити міську владу".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...