App Store Google Play

Мітинг проти Матвійчука: активісти розпочали безстрокове голодування

03.05.2018 17:40
Мітинг проти Матвійчука: активісти розпочали безстрокове голодування

Під стінами Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області вже більше тижня триває мирна акція протесту. Активісти впевнені - керівництво обласної поліції не поспішає проводити службове розслідування щодо одіозного Вадима Матвійчука. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

25 квітня під стінами ГУ НП в Дніпропетровській області зібралося більше тисячі активістів з Дніпра, Павлограда, Кривого Рогу, Кам'янського та інших міст. Основні вимоги мітингуючих: перевірка співробітників правоохоронних органів області на предмет незаконного збагачення, на відповідність керівного складу поліції займаним посадам, зокрема, мітингувальники вимагали відправити у відставку начальника кримінальної поліції області Вадима Матвійчука. Саме його «непрозоре» призначення і невідповідність даних, внесених в його декларації спровокувало протест.

«За наявною інформацією Матвійчук не вніс в свої декларації нерухоме майно, яке належить його дружині, що, згідно з чинним законодавством, він зобов'язаний був зробити. Також не внесені дані про майно подружжя не в одну декларацію, а як мінімум в три. Тобто питання можуть виникати з проведення перевірки щодо нього не за один рік, а за всі три. Попередні його призначення і фінансова перевірка теж під питанням», - розповів Олександр Снісарь, голова ГО« Антикорупційна правозахисний рада».

За словами активістів, начальник ГУ НП в Дніпропетровській області Віталій Глуховеря пообіцяв розібратися в ситуації, що склалася і перевірити всю інформацію, що вийшла в ЗМІ щодо Вадима Матвійчука. Але службове розслідування досі не почалося.

«Ця людина була призначена керівництвом Національної поліції з порушеннями. Існує ЗУ «Про Національну поліції», в якому йдеться про те, що повинен проводитися конкурс, на ньому мають бути присутні громадські діячі і так далі. Цього ми не побачили нічого. Тобто, людину просто привели сюди і призначили на такий важливий напрям для нашої області. Ми вважаємо, що ця людина не компетентна, більш того, вона приносить шкоду нашій області», - зазначив заступник голови ГО« Рух «Вільна доля» Денис Розов.

Протягом усіх вихідних активісти залишалися під будівлею управління, щоб звернути увагу на свої вимоги і підкреслити їх важливість. Питання корупції в правоохоронних органах досі залишається відкритим. Саме для того, щоб достукатися до керівництва Національної поліції України,  2 травня мітингувальники оголосили про початок голодування. Воно триватиме до тих пір, поки не будуть виконані вимоги протестуючих, заявили учасники акції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...