App Store Google Play

Мітинг проти Матвійчука: активісти розпочали безстрокове голодування

03.05.2018 17:40
Мітинг проти Матвійчука: активісти розпочали безстрокове голодування

Під стінами Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області вже більше тижня триває мирна акція протесту. Активісти впевнені - керівництво обласної поліції не поспішає проводити службове розслідування щодо одіозного Вадима Матвійчука. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

25 квітня під стінами ГУ НП в Дніпропетровській області зібралося більше тисячі активістів з Дніпра, Павлограда, Кривого Рогу, Кам'янського та інших міст. Основні вимоги мітингуючих: перевірка співробітників правоохоронних органів області на предмет незаконного збагачення, на відповідність керівного складу поліції займаним посадам, зокрема, мітингувальники вимагали відправити у відставку начальника кримінальної поліції області Вадима Матвійчука. Саме його «непрозоре» призначення і невідповідність даних, внесених в його декларації спровокувало протест.

«За наявною інформацією Матвійчук не вніс в свої декларації нерухоме майно, яке належить його дружині, що, згідно з чинним законодавством, він зобов'язаний був зробити. Також не внесені дані про майно подружжя не в одну декларацію, а як мінімум в три. Тобто питання можуть виникати з проведення перевірки щодо нього не за один рік, а за всі три. Попередні його призначення і фінансова перевірка теж під питанням», - розповів Олександр Снісарь, голова ГО« Антикорупційна правозахисний рада».

За словами активістів, начальник ГУ НП в Дніпропетровській області Віталій Глуховеря пообіцяв розібратися в ситуації, що склалася і перевірити всю інформацію, що вийшла в ЗМІ щодо Вадима Матвійчука. Але службове розслідування досі не почалося.

«Ця людина була призначена керівництвом Національної поліції з порушеннями. Існує ЗУ «Про Національну поліції», в якому йдеться про те, що повинен проводитися конкурс, на ньому мають бути присутні громадські діячі і так далі. Цього ми не побачили нічого. Тобто, людину просто привели сюди і призначили на такий важливий напрям для нашої області. Ми вважаємо, що ця людина не компетентна, більш того, вона приносить шкоду нашій області», - зазначив заступник голови ГО« Рух «Вільна доля» Денис Розов.

Протягом усіх вихідних активісти залишалися під будівлею управління, щоб звернути увагу на свої вимоги і підкреслити їх важливість. Питання корупції в правоохоронних органах досі залишається відкритим. Саме для того, щоб достукатися до керівництва Національної поліції України,  2 травня мітингувальники оголосили про початок голодування. Воно триватиме до тих пір, поки не будуть виконані вимоги протестуючих, заявили учасники акції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...