App Store Google Play

Кастинг обласного фесту «Z_ефір» у Дніпрі зібрав майже тисячу дітей

03.05.2018 16:00
Кастинг обласного фесту «Z_ефір» у Дніпрі зібрав майже тисячу дітей

Гра на музичних інструментах, вокальне мистецтво, театральна майстерність, оригінальний жанр та хореографія. Півсотні номерів представили на розсуд журі учасники кастингу талант-фесту «Z_ефір» у Дніпрі, 20 з них пройшли до другого туру. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Кастинги дитячого талант-фесту «Z_ефір» добігають кінця. Позаду – сотні номерів та тисячі талановитих дітей, – зазначив Валентин Резніченко. – Вже 1 червня на гала-концерті виступлять кращі з кращих. Вони отримають винагороди за свої старання, а ще – можливість поспілкуватися з відомими митцями».

Учасниками кастингу в Дніпрі стала майже тисяча дітей. Вони представили півсотні номерів у п’яти жанрах.

Дівчата із танцювального ансамблю «Just Dance» Петропавлівського району підіймали настрій танком «Весела каша» та яскравими костюмами.

«Наш танець веселий та, безумовно, «смачний», – підкреслила учасниця ансамблю Аліна Врожнець.

А 10-річна Вероніка Дмитрієва підкорювала сцену силою свого голосу.

«Співаю вже чотири роки, мої викладачі впевнені у мені, пророкують перемогу», – зазначила вона.

Впевнена у власних силах і 13-річна Ірина Рикова.

«Прийшла на кастинг, щоб просто отримати задоволення. Обожнюю виступи, у такі хвилини почуваюся вільно, повністю віддаюся музиці. Впевнена, що і перемога не забариться», – поділилася дівчина.

На першість сподіваються і діти з творчого об’єднання «Джерельце». Їхній «козир» – театральна постановка.

«Обігруємо твір «Тополя» Великого Кобзаря. Ми варті перемоги, бо вклали у репетиції багато сил та часу. Ми емоційні, щирі», – зазначила солістка об’єднання Влада Бут.

Зриває оплески залу 15-річний Максим Прилипко – перший бітбоксер за всі кастинги талант-фесту «Z_ефір». Він представив «Оригінальний жанр».

«Хотів піти на «Україна має талант», але підвернувся цей конкурс. Мама сказала, що це мій шанс, – сказав він. – Бітбокс, взагалі, – це новий напрямок у музиці, він неординарний, і мені це подобається. Щоб вдосконалюватися, потрібна постійна практика. Чим більше ти повторюєш звуки, тим насиченішими вони стають».

«Виступ бітбоксера – один із найяскравіших номерів кастингу. Це талановито, самобутньо, ексклюзивно», – поділилася член журі, викладач Дніпропетровського коледжу культури та мистецтв Ганна Калиновська.

Участь у дніпровському кастингу взяли 24 солісти та майже стільки ж колективів.

Загалом у фінал талант-фесту «Z_ефір» оберуть 30 переможців, які виступлять на гала-концерті 1 червня.

Нагадаємо, що кастинг обласного фесту «Z_ефір» у Вільногірську зібрав півтори тисячі дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...