App Store Google Play

Кастинг обласного фесту «Z_ефір» у Дніпрі зібрав майже тисячу дітей

03.05.2018 16:00
Кастинг обласного фесту «Z_ефір» у Дніпрі зібрав майже тисячу дітей

Гра на музичних інструментах, вокальне мистецтво, театральна майстерність, оригінальний жанр та хореографія. Півсотні номерів представили на розсуд журі учасники кастингу талант-фесту «Z_ефір» у Дніпрі, 20 з них пройшли до другого туру. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Кастинги дитячого талант-фесту «Z_ефір» добігають кінця. Позаду – сотні номерів та тисячі талановитих дітей, – зазначив Валентин Резніченко. – Вже 1 червня на гала-концерті виступлять кращі з кращих. Вони отримають винагороди за свої старання, а ще – можливість поспілкуватися з відомими митцями».

Учасниками кастингу в Дніпрі стала майже тисяча дітей. Вони представили півсотні номерів у п’яти жанрах.

Дівчата із танцювального ансамблю «Just Dance» Петропавлівського району підіймали настрій танком «Весела каша» та яскравими костюмами.

«Наш танець веселий та, безумовно, «смачний», – підкреслила учасниця ансамблю Аліна Врожнець.

А 10-річна Вероніка Дмитрієва підкорювала сцену силою свого голосу.

«Співаю вже чотири роки, мої викладачі впевнені у мені, пророкують перемогу», – зазначила вона.

Впевнена у власних силах і 13-річна Ірина Рикова.

«Прийшла на кастинг, щоб просто отримати задоволення. Обожнюю виступи, у такі хвилини почуваюся вільно, повністю віддаюся музиці. Впевнена, що і перемога не забариться», – поділилася дівчина.

На першість сподіваються і діти з творчого об’єднання «Джерельце». Їхній «козир» – театральна постановка.

«Обігруємо твір «Тополя» Великого Кобзаря. Ми варті перемоги, бо вклали у репетиції багато сил та часу. Ми емоційні, щирі», – зазначила солістка об’єднання Влада Бут.

Зриває оплески залу 15-річний Максим Прилипко – перший бітбоксер за всі кастинги талант-фесту «Z_ефір». Він представив «Оригінальний жанр».

«Хотів піти на «Україна має талант», але підвернувся цей конкурс. Мама сказала, що це мій шанс, – сказав він. – Бітбокс, взагалі, – це новий напрямок у музиці, він неординарний, і мені це подобається. Щоб вдосконалюватися, потрібна постійна практика. Чим більше ти повторюєш звуки, тим насиченішими вони стають».

«Виступ бітбоксера – один із найяскравіших номерів кастингу. Це талановито, самобутньо, ексклюзивно», – поділилася член журі, викладач Дніпропетровського коледжу культури та мистецтв Ганна Калиновська.

Участь у дніпровському кастингу взяли 24 солісти та майже стільки ж колективів.

Загалом у фінал талант-фесту «Z_ефір» оберуть 30 переможців, які виступлять на гала-концерті 1 червня.

Нагадаємо, що кастинг обласного фесту «Z_ефір» у Вільногірську зібрав півтори тисячі дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...