App Store Google Play

Кастинг обласного фесту «Z_ефір» у Дніпрі зібрав майже тисячу дітей

03.05.2018 16:00
Кастинг обласного фесту «Z_ефір» у Дніпрі зібрав майже тисячу дітей

Гра на музичних інструментах, вокальне мистецтво, театральна майстерність, оригінальний жанр та хореографія. Півсотні номерів представили на розсуд журі учасники кастингу талант-фесту «Z_ефір» у Дніпрі, 20 з них пройшли до другого туру. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Кастинги дитячого талант-фесту «Z_ефір» добігають кінця. Позаду – сотні номерів та тисячі талановитих дітей, – зазначив Валентин Резніченко. – Вже 1 червня на гала-концерті виступлять кращі з кращих. Вони отримають винагороди за свої старання, а ще – можливість поспілкуватися з відомими митцями».

Учасниками кастингу в Дніпрі стала майже тисяча дітей. Вони представили півсотні номерів у п’яти жанрах.

Дівчата із танцювального ансамблю «Just Dance» Петропавлівського району підіймали настрій танком «Весела каша» та яскравими костюмами.

«Наш танець веселий та, безумовно, «смачний», – підкреслила учасниця ансамблю Аліна Врожнець.

А 10-річна Вероніка Дмитрієва підкорювала сцену силою свого голосу.

«Співаю вже чотири роки, мої викладачі впевнені у мені, пророкують перемогу», – зазначила вона.

Впевнена у власних силах і 13-річна Ірина Рикова.

«Прийшла на кастинг, щоб просто отримати задоволення. Обожнюю виступи, у такі хвилини почуваюся вільно, повністю віддаюся музиці. Впевнена, що і перемога не забариться», – поділилася дівчина.

На першість сподіваються і діти з творчого об’єднання «Джерельце». Їхній «козир» – театральна постановка.

«Обігруємо твір «Тополя» Великого Кобзаря. Ми варті перемоги, бо вклали у репетиції багато сил та часу. Ми емоційні, щирі», – зазначила солістка об’єднання Влада Бут.

Зриває оплески залу 15-річний Максим Прилипко – перший бітбоксер за всі кастинги талант-фесту «Z_ефір». Він представив «Оригінальний жанр».

«Хотів піти на «Україна має талант», але підвернувся цей конкурс. Мама сказала, що це мій шанс, – сказав він. – Бітбокс, взагалі, – це новий напрямок у музиці, він неординарний, і мені це подобається. Щоб вдосконалюватися, потрібна постійна практика. Чим більше ти повторюєш звуки, тим насиченішими вони стають».

«Виступ бітбоксера – один із найяскравіших номерів кастингу. Це талановито, самобутньо, ексклюзивно», – поділилася член журі, викладач Дніпропетровського коледжу культури та мистецтв Ганна Калиновська.

Участь у дніпровському кастингу взяли 24 солісти та майже стільки ж колективів.

Загалом у фінал талант-фесту «Z_ефір» оберуть 30 переможців, які виступлять на гала-концерті 1 червня.

Нагадаємо, що кастинг обласного фесту «Z_ефір» у Вільногірську зібрав півтори тисячі дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...