App Store Google Play

У Кам'янському кішка провела тиждень на 20-метровому дереві

02.05.2018 11:20
У Кам'янському кішка провела тиждень на 20-метровому дереві

Містяни Кам'янського влаштували спецоперацію з порятунку киці, котра видерлася на 20-метрову висоту і просиділа на дереві близько тижня. Самостійно злізти тварина не наважувалася. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передає Дніпроград.

Кішка видряпалася ледь не на верхівку дерева і сиділа там на тонкій гілці. Пані Тетяна гадки не має, як її пухнастик опинився на такій висоті – із квартири тварина вибігла уперше, а на дерево її, перелякану, могли загнали собаки. Скільки не кликала її вниз, кішка й вухом не вела. "Вона глуха, тому її й покликати неможливо було", - пояснила Тетяна Чала.  

На дерево 8-річна Бусинка влізла ще тиждень тому і весь цей час просиділа без їжі та води. Спроби її порятунку успіху не мало, питанням долі кицьки перейнялися всі сусіди. "Шкода дійсно. Я вже погано сплю, чесно", - зізналася одна з жительок прилеглого будинку. Люди ставили драбину, приманювали кішку валеріаною, викликали пожежників, але все марно. У відчаї жителі Кам’янського скинулися грошима і викликали кран-підіймач.

Рятівником Бусинки зголосився бути Ігор з сусіднього під’їзду, котрому вдягли страхувальний трос на випадок, якщо чоловік не втримається в люльці.  

Але тільки-но кабінка наблизилися до кішки, та з переляку шокувала схвильованих глядачів дивами еквилібристики: зістрибнула вниз і побігла газоном. Без їжі та води Бусинка провела тиждень, тож як вона вижила і де взяла сили на суперстрибок – сусіди не розуміють. Кішку врешті впіймали та відвезли до ветеринарів. Ті запевнили, що хребет під час суперстрибка кішка не пошкодила, а відбулася лише сильним переляком.

"Протишокові препарати", - сформулював своє призначення лікар. Тварину ще перевірять внутрішні органи та на два дні залишать під наглядом лікарів, але в тому, що вусата виживе, ветеринари не сумніваються.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...