App Store Google Play

В результаті аварії на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг» розлився чавун

30.04.2018 12:45
В результаті аварії на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг» розлився чавун

Вчора, 29 квітня, на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг» трапилася аварія. В процесі пуско-налагодження доменної печі №9 відбувся неконтрольований викид рідкого чавуну, що супроводжувався гучним звуком. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Перший міський».

Як зазначається, аварія сталася під час того, як доменну піч №9 запускали в роботу після ремонту.

За даними прес-служби «АрселорМіттал Кривий Ріг», з лютого 2018 року на доменній печі №9 проводився капітальний ремонт. Після його проведення, 27 квітня, відбувся запуск доменної печі №9, тож її готували до введення в експлуатацію.

В прес-службі «АрселорМіттал Кривий Ріг» стверджують, що в даний момент ситуація під контролем.

«Перший Криворізький» повідомляє, що наразі доменна піч №9 зупинена, щоб забезпечити безпеку на промисловому майданчику з метою детального дослідження обставин і усунення неполадки.

За словами начальника управління з питань комунікацій, небезпеки для навколишнього середовища і жителів аварія не представляє.

«Аварія на «АрселорМіттал», на доменній печі N9 витік чавуну. Було дуже гучно, як вибух. Дев'ятку зупинили. Працював рятівний загін. Робітників евакуювали. Офіційний коментар від адміністрації десь такий - "Нічого страшного, все під контролем, "не замарачивайтесь"», - прокоментував на своїй сторінці у Facebook доброволець та волонтер, депутат міської ради Кривого Рогу Микола Колесник.

Раніше повідомлялося, що на «Арселор Міттал Кривий Ріг» вкотре не пустили екологічну інспекцію

Нагадаємо, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», через який місто та область все більше зануруються у небезпечні для здоров`я смоги, систематично не пускає екологічну перевірку на територію заводу та ігнорує закон.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...