App Store Google Play

В результаті аварії на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг» розлився чавун

30.04.2018 12:45
В результаті аварії на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг» розлився чавун

Вчора, 29 квітня, на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг» трапилася аварія. В процесі пуско-налагодження доменної печі №9 відбувся неконтрольований викид рідкого чавуну, що супроводжувався гучним звуком. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Перший міський».

Як зазначається, аварія сталася під час того, як доменну піч №9 запускали в роботу після ремонту.

За даними прес-служби «АрселорМіттал Кривий Ріг», з лютого 2018 року на доменній печі №9 проводився капітальний ремонт. Після його проведення, 27 квітня, відбувся запуск доменної печі №9, тож її готували до введення в експлуатацію.

В прес-службі «АрселорМіттал Кривий Ріг» стверджують, що в даний момент ситуація під контролем.

«Перший Криворізький» повідомляє, що наразі доменна піч №9 зупинена, щоб забезпечити безпеку на промисловому майданчику з метою детального дослідження обставин і усунення неполадки.

За словами начальника управління з питань комунікацій, небезпеки для навколишнього середовища і жителів аварія не представляє.

«Аварія на «АрселорМіттал», на доменній печі N9 витік чавуну. Було дуже гучно, як вибух. Дев'ятку зупинили. Працював рятівний загін. Робітників евакуювали. Офіційний коментар від адміністрації десь такий - "Нічого страшного, все під контролем, "не замарачивайтесь"», - прокоментував на своїй сторінці у Facebook доброволець та волонтер, депутат міської ради Кривого Рогу Микола Колесник.

Раніше повідомлялося, що на «Арселор Міттал Кривий Ріг» вкотре не пустили екологічну інспекцію

Нагадаємо, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», через який місто та область все більше зануруються у небезпечні для здоров`я смоги, систематично не пускає екологічну перевірку на територію заводу та ігнорує закон.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...