App Store Google Play

В «Лавині» відбувся Sport Day: разом з дніпрянами бігала Марина Філатова

30.04.2018 15:00
В «Лавині» відбувся Sport Day: разом з дніпрянами бігала Марина Філатова

Вчора, 29 квітня, в парку розваг «Лавина» відбулося свято спорту SPORT DAY. Сотні жителів Дніпра приєдналися до свята здорового способу життя. Організатором заходу стала громадська організація «Старт Дніпро» за підтримки Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області та Дніпровської міської ради. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

На території парку жителі Дніпра могли придбати спортивні речі від різних брендів. Для настрою - зіграти в спортивну гру BumperBall. А для любителів екстриму працював безкоштовний професійний батут для стрибків. Були на заході і розваги для теоретиків. З пізнавальними лекціями виступали лідер міжнародного руху за здоровий спосіб життя Денис Мінін, дієтолог Надія Крилова, засновники студії реконструкції тіла «хаду» Інеса Бутко і Ігор Джебян. Також були лекції від лікаря ортопеда-травматолога Олексія Давидова.

Традиційно була і фуд-корт-зона, щоправда без хот-догів, шаурми і пива. Фестиваль пропагував здоровий спосіб життя. А тому всі пили каву і їли овочі на грилі.

Засновник громадської організації «Старт Дніпро» Марина Філатова розповіла, що захід частково приурочено до святкування дворіччя бігового клубу. 

«Насправді дата була 26 квітня, але проводимо захід сьогодні. Ми зібрали близько 500 осіб на різних дистанціях і видах активності», - зазначила вона.

Філатова закликала всіх бажаючих приходити до них у спортивний клуб, адже почати бігати в колі однодумців в рази простіше.

Родзинкою змагання став відкритий Чемпіонат міста з кросу, який проходив в тунельної балці. Взяти участь в ньому могли всі охочі. На забігу в 9 кілометрів можна було помітити Сергія Лебедя - дев'ятикратного чемпіона Європи з кросу в індивідуальному заліку.

«Добре, що у нас це все розвивається. Потрібно, щоб батьки залучали до спорту своїх дітей, адже краще бути в бігу, ніж в телефоні», - сказав Сергій Лебідь.

В забігах брали участь різні вікові категорії. У деяких випадках «ветерани» могли дати фору молодим. За результатами в забігу на 9 кілометрів найшвидшими стали:

Сергій Лебідь (43 роки) - 28 хвилин 34 секунди;
Денис Каменев (42 роки) - 33 хвилини 23 секунди;
Віталій Дєлов (26 років) - 35 хвилин 21 секунда.

Змагалися і на дистанції в 6 кілометрів:

Євген Іванов (62 роки) - 22 хвилини 56 секунд;
Василь Карпович (63 роки) - 23 хвилини 12 секунд;
Володимир Федорець (57 років) - 23 хвилини 50,5 секунди.

Жінки теж випробували свої сили в забігу на дистанції 6 кілометрів:

Вікторія Рожкова - 25 хвилин 36 секунд;
Аліса Півень - 26 хвилин 7 секунд;
Катерина Шевцова - 28 хвилин 1 секунда.

Були й командні змагання в «планці» (стійка в упорі на лікті). Серед команд кращими стали:

Fit4You;
Start Dnipro;
Graviton.

Свою команду Start Dnipro підтримала і Марина Філатова, простоявши в «планці» 2 хвилини 28 секунд. Найсильнішою школою виявилася команда Кам'янського коледжу фізичного виховання. Найбільшою і сильною стала команда «Метеор».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...