App Store Google Play

Формування бренду: представники ОТГ Січеславщини відвідали туристичні родзинки Івано-Франківщини

30.04.2018 09:00
Формування бренду: представники ОТГ Січеславщини відвідали туристичні родзинки Івано-Франківщини

26 та 27 квітня представники ОТГ з усієї Січеславської області вчилися створювати бренди для підвищення туристичної привабливості громад на прикладі Івано-Франківської області. Навчальний візит був організований Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми «U-Lead з Європою». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Під час зустрічі в місті Косів Івано-Франківської області одинадцять представників громад Січеславщини поспілкувались з головою міськради Юрієм Плосконосом.

"Коли ми говоримо про брендування, то більшість думає, що справа лише в логотипі, але це не основне. З власного досвіду зазначу, що бренд потрібно розробляти лише після того, як громада визначиться з напрямком діяльності, а також з сильними та слабкими сторонами. Бренд - це товар, з яким себе позиціонує громада", - пояснив міський голова.

Окрім теоретичної частини, делегація Січеславщини мала змогу відвідати туристичні родзинки Івано-Франківської області, аби оцінити місцевий сервіс на практиці.

Так, вдалося завітати до  легендарного музею фільму "Тіні забутих предків", адже саме цю стрічку режисер Сергій Параджанов знімав у Верховині, а головними героями стали місцеві жителі-гуцули. Крім того, представники ОТГ завітали до майстерень з виготовлення гуцульської кераміки та бринзи, як правило, вони  розташовуються в приватних будинках місцевих мешканців.

В свою чергу спеціалісти ОТГ Січеславської області розповіли про здобутки своїх громад та презентували приймаючій стороні власну сувенірну продукцію, як от: ляльки-мотанки Криничанської ОТГ, кераміку з петриківським розписом від Петриківської громади, унікальні писанки та інші.

"Я зрозумів, що туристичний потенціал має будуватися на вдалій легенді, можливо навіть вигаданій. Головне - ми навчилися комунікації, адже проектували досвід фахівців Івано-Франківської області на свій лад",  - розповів спеціаліст Петриківської ОТГ Січеславщини Олександр Каплі.

Нагадаємо, що семінари з брендування для делегації з Січеславської області розпочалися у смт. Верховина, яка вважається центром туристичної Гуцульщини та народних промислів автентичних гуцулів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...