App Store Google Play

Спеціалісти ОТГ Січеславщини вчилися створювати туристичні бренди на Івано-Франківщині

29.04.2018 12:00
Спеціалісти ОТГ Січеславщини вчилися створювати туристичні бренди на Івано-Франківщині

Січеславська область - край козацької слави, майстрів петриківського розпису, мальовничих полів та місць відпочинку. Відомо, що Січеславщина - лідер за кількістю об'єднаних територіальних громад. До того ж, топ-найбільших громад розташовуються в межах нашого регіону.

Для того, щоб покращити туристичну привабливість регіону протягом декількох днів, 26 та 27 квітня, представники одинадцяти ОТГ з усієї Дніпропетровщини набували досвіду формування бренду громад на прикладі однією з найбільш туристичних території - Івано-Франківської області. Навчальний візит був організований Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми «U-Lead з Європою». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Семінари з брендування для делегації з Січеславщини розпочалися у смт. Верховина, яка вважається центром туристичної Гуцульщини та народних промислів автентичних гуцулів.

Наразі брендуванням селища займається команда юнаків-ентузіастів "Гуцулики". Саме вони поділилися "рецептом" створення туристичного бренду, зосередивши увагу на розробці логотипу.

Вони вважають, що для створення туристично привабливого регіону потрібно поєднати зацікавленість місцевого бізнесу, адміністрації та громадськості. Для прикладу, в основу лого Верховини "Гуцулики" заклали наступні цінності: відкритість, екологічність, автентичність та гідність.

Також радник з питань регіонального розвитку ІФ ВП ЦРМС Ігор Мельничук розповів, що для того, аби створити якісний бренд  потрібно враховувати три складові: цільову аудиторію, потужність громади та налагодити роботу з продуктами виробництва.

"Хороший бренд неможливий без кластерів - своєрідних "аномальних" бізнес долин. Загалом, потрібно вчитися "продавати" враження, саме за ними приїздять туристи", - зазначив фахівець.

Нагадаємо, що у рамках навчальної поїздки Січеславщину відвідала делегація представників ОТГ із різних областей України. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...