App Store Google Play

Обласна рада спрямувала мільйони гривень на розвиток Нової української школи

28.04.2018 12:00
Обласна рада спрямувала мільйони гривень на розвиток Нової української школи

Бюджетна комісія Дніпропетровської обласної ради проголосувала за чергові зміни до кошторису області. Загалом бюджет збільшено на 117 236 800 грн. Левова частка з цих коштів буде спрямована на розвиток освіти. 96 612 800 грн  - це державна субвенція на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу облради.

Вже визначені і конкретні напрямки фінансування. На закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання  для початкових класів – 72 429 100 грн. На підготовку тренерів-педагогів та підвищення кваліфікації  вчителів початкової школи, асистентів вчителів інклюзивного навчання – 24 183 700  грн.

З державних видатків минулого року на розвиток освіти також лишилися кошти, які вже отримали призначення: оновлення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти області в адміністративно-територіальних одиницях на суму 35 450 400  грн.  та оновлення матеріально-технічної бази обласних закладів освіти  та придбання художньої літератури  на суму  19 500 000  грн та 2 000 000 грн відповідно.

Ще 6 801 000  грн  мають піти на оснащення 33 кабінетів  інклюзивно - ресурсних центрів. Також модернізація торкнулась матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів. На це виділили 2 930 000  грн .

Бюджетні спрямування передбачають також реконструкції та ремонти у навчальних закладах області. 2 000 000  грн депутати бюджетної комісії розподілили на реконструкцію НВК № 1 ім. Коцюбинського у смт Васильківка.

«Інвестиції в освіту – це інвестиції у майбутнє країни. Депутати обласної ради усі підтримують таку позицію, саме тому галузі освіти на Дніпропетровщині приділяється багато уваги. Починаючи від ремонтів в навчальних закладах, закінчуючи запровадженням інклюзивної освіти, створенням опорних шкіл та придбанням шкільних автобусів», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Щодо інших рішень комісії. Деякі видатки торкнулись розвитку обласного центру. На розвиток дорожнього господарства у Дніпрі  – 14 500 000  грн), та на співфінансування інвестиційних проектів – 2 300 000.

Значна сума - 5 000 000 грн – виділена на лікарню ім. І.І.Мечникова, з метою проведення капітального ремонту аудиторії для проведення телемедичних консультацій, конференцій та майстер-класів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...