App Store Google Play

Гіпнотичний свінг: Дніпро відвідав неординарний гурт The Hypnotunez

28.04.2018 15:00
Гіпнотичний свінг: Дніпро відвідав неординарний гурт The Hypnotunez

Вчора, 27 квітня, дніпряни відтанцювали свінг під експресивний та запальний український гурт The Hypnotunez. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – концертної зали Поплавок.

«Коли лінді-хоп переходить в circle pit - це Hypnotunez. Повсталий доктор Пирогов і вуду-магія на ставці Вервольф - це Hypnotunez», - характерний опис неординарного колективу з Вінниці.

Концерт розпочали молодий київський гурт Gerollds, які грають у жанрах парк-рок, пост-панк та хард рок.

Від самого початку хлопці задали тон вечора, розкачали слухачів та показали чудову взаємодію з залою своєю дружньою та запальною енергетикою і не менш потужною музикою.

Далі естафету перехватили родзинки вечора – гіпнотичний свінгкор у виконанні The Hypnotunez. З перших нот зал вибухнув від незвичайного міксу контрабасу, духових інструментів, гітари та барабанів.

Гурт завдяки синтезу незвичних для української сцени інструментів, обраного жанру та потужної подачі може сміливо вважатися одними з неординарних колективів України.

The Hypnotunez – це поєднання шумної гітари, експресивного вокалу, контрабасу, яскравих духових інструментів та чітких барабанів. Гурт The Hypnotunez утворився у місті Вінниця, назва колективу походить від «hypno-», що в українській мові відповідає компоненту «гіпно-», і «tune» — мелодія, мотив. Гурт позиціонує себе у стилях шаут-свінг, джаз-панк та свінгкор, які є дуже специфічними як і для дніпровського, так і загалом українського слухача.

На рахунку у The Hypnotunez альбом та кілька синглів. Виконавці навіть брали участь у сьому сезоні Х-фактор, де приголомшили суддів та слухачів своїм незвичайним стилем.

Під час концерту колектив виконав свої хітові композиції та потішили публіку новими піснями. Зала у відповідь танцювала, підспівувала та виражала контрастний спектр емоцій.

Хедлайнери яскраво завершили вечір, потішивши аудиторію піснею на біс.

Нагадаємо, що нещодавно Дніпро відвідав експресивний гурт La Mathilde.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...