App Store Google Play

Вже восени в Обухівці відкриється найсучасніший дитячий садочок в Україні

27.04.2018 13:40
Вже восени в Обухівці відкриється найсучасніший дитячий садочок в Україні

В Обухівці кипить робота. Там «з нуля» будують сучасний дитячий садок. Він спроектований дніпровськими архітекторами. Нині будівля вже готова. Підрядники перейшли до оздоблювальних робіт. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. інформує Дніпроград.

«Ліквідація черг до дитсадків на Дніпропетровщині – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. За останні три роки ми створили понад 4,3 тис. нових місць для дошкільнят. У 2017 році «з нуля» розпочали будівництво чотирьох садочків. Один з них – в Обухівці. Цей проект – робота наших місцевих архітекторів. Сучасний дизайн та енергозберігаючі технології забезпечать дітям комфорт та безпеку», – розповів Валентин Резніченко.   

Садочок зводять на місці колишнього пустиря. Вже збудували два поверхи будівлі, встановили вікна, облаштували вентиляцію, опалення, освітлення та водопостачання. Збудували котельню на альтернативному паливі. Нині утеплюють та шпаклюють стіни, укладають плитку. На даху будівлі розмістять сонячні панелі. Такі роботи – вперше в історії селища.

«Наша селищна рада охоплює понад п'ятнадцять тисяч людей. Досі тут не було жодного садочка. Місцевим мешканцям доводилось відвозити дітей аж до Дніпра. Зрушити вирішення цієї проблеми з місця допомогла ДніпроОДА», – зазначив голова Обухівської селищної ради Василь Гезь.

 Поряд із садочком розташована Обухівська загальноосвітня школа №2. Після відкриття закладу, у селищі утвориться навчально-виховний комплекс.   

«Садочок розрахований на п’ять груп та 115 місць. Новобудова нам вкрай необхідна. Батьки зможуть залишати своїх діток тут і спокійно працювати», – сказала директор Обухівської загальноосвітньої школи №2 Любов Гладка.  

Місцеві мешканці зведенню нового садочка дуже радіють.  

 «Тут садочка взагалі не було ніколи. Зараз от нарешті йде будівництво. Чекаємо з нетерпінням на його завершення», – розповіла місцева мешканка Наталія Ващенко.

Відкрити садочок планують вже восени 2018 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...