App Store Google Play

Вже восени в Обухівці відкриється найсучасніший дитячий садочок в Україні

27.04.2018 13:40
Вже восени в Обухівці відкриється найсучасніший дитячий садочок в Україні

В Обухівці кипить робота. Там «з нуля» будують сучасний дитячий садок. Він спроектований дніпровськими архітекторами. Нині будівля вже готова. Підрядники перейшли до оздоблювальних робіт. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. інформує Дніпроград.

«Ліквідація черг до дитсадків на Дніпропетровщині – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. За останні три роки ми створили понад 4,3 тис. нових місць для дошкільнят. У 2017 році «з нуля» розпочали будівництво чотирьох садочків. Один з них – в Обухівці. Цей проект – робота наших місцевих архітекторів. Сучасний дизайн та енергозберігаючі технології забезпечать дітям комфорт та безпеку», – розповів Валентин Резніченко.   

Садочок зводять на місці колишнього пустиря. Вже збудували два поверхи будівлі, встановили вікна, облаштували вентиляцію, опалення, освітлення та водопостачання. Збудували котельню на альтернативному паливі. Нині утеплюють та шпаклюють стіни, укладають плитку. На даху будівлі розмістять сонячні панелі. Такі роботи – вперше в історії селища.

«Наша селищна рада охоплює понад п'ятнадцять тисяч людей. Досі тут не було жодного садочка. Місцевим мешканцям доводилось відвозити дітей аж до Дніпра. Зрушити вирішення цієї проблеми з місця допомогла ДніпроОДА», – зазначив голова Обухівської селищної ради Василь Гезь.

 Поряд із садочком розташована Обухівська загальноосвітня школа №2. Після відкриття закладу, у селищі утвориться навчально-виховний комплекс.   

«Садочок розрахований на п’ять груп та 115 місць. Новобудова нам вкрай необхідна. Батьки зможуть залишати своїх діток тут і спокійно працювати», – сказала директор Обухівської загальноосвітньої школи №2 Любов Гладка.  

Місцеві мешканці зведенню нового садочка дуже радіють.  

 «Тут садочка взагалі не було ніколи. Зараз от нарешті йде будівництво. Чекаємо з нетерпінням на його завершення», – розповіла місцева мешканка Наталія Ващенко.

Відкрити садочок планують вже восени 2018 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...