App Store Google Play

У Дніпрі відбувся дебатний турнір із політичних реформ

27.04.2018 08:00
У Дніпрі відбувся дебатний турнір із політичних реформ

21 та 24 квітня у приміщенні Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся дебатний турнір із політичних реформ. У турнірі взяло участь 40 молодих людей, ще 25 прийшли їх підтримати в цьому змаганні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ВІ "Активної громади".

Інтелектуальні битви відбулися за британським форматом на такі теми:

-    Державне фінансування політичних партій;
-    Квоти для молоді у виборчих списках політичних партій; 
-    Заборона політичної реклами. 

Як зазначив регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у Дніпрі Дмитро Чернишов, це був перший досвід організації подібного заходу.

«У дебатному турнірі змагалися представники 15 середніх навчальних закладів міста та курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Учасники поставилися відповідально до дебатів, підготувалися, оперували фактами. Це не було дискусією необізнаних людей».

Переможцями турніру стали представники СЗШ №34 Данило Ралко та Олексій Марчан (команда «Анкапи»). Команда переможців у травні захищатиме честь Дніпра на Національному турнірі із політичних реформ у Києві, змагаючись із переможцями турнірів з інших 30 міст України.  

Суддями інтелектуальної битви стали - депутат Дніпровської міської ради Олександр Купрієнко та депутатка Індустріальної районної у м. Дніпрі ради Валерія Світла. 

Гра у дебати націлена на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей.

Це підмітила і депутатка Індустріальної районної у Дніпрі ради Валерія Світла. Вона зазначила, що грає у дебати вже майже 10 років.

«Починаючи з 2013 року я була суддею багатьох дебатних турнірів і кожен раз у захваті від цього процесу. Сподіваюся, що мої рекомендації у майбутньому допоможуть усім учасникам!» - підкреслила пані Валерія. 

Один з організаторів та суддя турніру, керівник ГО «Інститут публічної влади» Максим Красіков відмітив, що «всі без винятку гравці показали непогану якість, але довелося обирати найкращих. Теми були цікаві та цілком дискурсивні. Не дивлячись на те, що організатори робили дебатний турнір вперше, вони з гідністю впоралися з цим завданням. Обов’язково візьму участь у наступному турнірі».

Дебатний турнір із політичних реформ у Дніпрі реалізовано Інститутом «Республіка» у партнерстві з Федерацією дебатів України. Турнір відбувся в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується в 30-ти містах України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...