App Store Google Play

Прокуратура викрила у підробці ліцензій компанію, що ремонтувала дніпровські школи

27.04.2018 12:00
Прокуратура викрила у підробці ліцензій компанію, що ремонтувала дніпровські школи

Дніпропетровська місцева прокуратура №1 викрила працівників ТОВ «Компанія АНТ-Строй» у наданні трьох підроблених тендерних документів Департаменту благоустрою та Дніпровській міськраді для отримання неправомірної вигоди – бюджетного фінансування. Про це написав Максим Шевєлєв у «БюроUA», передає Дніпроград з посиланням на НашіГроші.

У 2017 році Департамент за результатами трьох тендерів замовив «АНТ-Строй» капремонт будівлі і огорожі школи № 7, будівлі школи № 140 та спортзалу школи № 69 на загальну суму 12,86 млн грн.

Прокуратура вважає, що службовці «АНТ-Строй» під час проведення цих трьох тендерів надали копію ліцензії, яка не відповідає дійсності, оскільки значиться за іншою фірмою ТОВ «Технобудресурс», що свідчить про підроблення документів.

Тендерна пропозиція «АНТ-Строй» також містила завірену копію дозволу ГУ Держпраці в Дніпропетровській області, нібито виданого підприємству 16.05.2017. Як з’ясувало слідство, і цей документ виданий був «Техбудресурсу». Крім того, «АНТ-Строй» не має діючого дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки.

«АНТ-Строй» отримав підряд щодо ремонту спортзалу в 69 школі по допороговой закупівлі. Тобто конкурентів у фірми не було. На тендері щодо ремонту в 140 школі «АНТ-Строй» змагалося з ТОВ «Будівельна компанія енергопростору» і ПП «Електросила». А в тендері на капремонт в 7 школі суперником «АНТ-Строй» було згадане правоохоронцями «Техбудресурс».

Причому «Техбудресурс», незважаючи на вимоги замовника, не подав на тендер ні копію ліцензії ДАБІ, ні копію дозволу Держпраці, що, на думку видання, свідчить про незацікавленість фірми в перемозі. Причому, на тендері Департаменту капбудівництва Дніпропетровської ОДА, який відбувся  у квітні 2018 року, «Техбудресурс» подав копію дозволів ГУ Держпраці і копію ліцензії ДАБІ.

Видання з’ясувало, що в копіях дозволів обох фірм номер і дата видачі збігаються. Різняться лише назви фірм і адреси їх реєстрації. Номери і дати ліцензій ДАБІ не збігаються. Але згідно з даними сайту архітектурно-будівельної інспекції, обидва документи були видані в серпні 2015 року та в червні 2017 року одній і тій компанії – «Техбудресурс».

ТОВ «Компанія АНТ-Строй» було засноване в травні 2016 року Антоном Чорнодубом і Наталією Ніколаївською. З березня 2012 року остання є засновником і керівником «Техбудресурсу». В березні 2017 року Ніколаївська працювала кошторисником в «АНТ-Строй».

Видання також виявило, що фірми ділять між собою не тільки дозволи та ліцензії, а й фахівців. Так, у травні 2017 р. «Техбудресурс» на тендер облводресурсів подав довідку про наявність кваліфікованих співробітників, в якій вказані головбух Каймашникова В.П., кошторисник Пітенко С.П., виконроб Рябозад С.А. Тих же фахівців в липні 2017 р. у довідці, поданій на тендер департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровського міськради, вказує і «АНТ-Строй». З тією різницею, що виконробом значиться Пітенко, а Рябозад – «робітником-монтажником».

«АНТ-Строй» і «Техбудресурс» є активними учасниками тендерів, часто «конкуруючи» один з одним. Основними замовниками в 2017-2018 рр. були управління капбудівництва ОДА, департамент благоустрою та інфраструктури і департамент гуманітарної політики Дніпровського міськради.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині організована злочинна група вкрала 4,3 мільйони гривень на ремонті доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...