App Store Google Play

Під час травневих свят на Дніпропетровщині очікується найвищий рівень пожежної небезпеки

27.04.2018 14:40
Під час травневих свят на Дніпропетровщині очікується найвищий рівень пожежної небезпеки

Станом на сьогоднішній день, 27 квітня, на Дніпропетровщині менше лісових пожеж у порівнянні з минулим роком. Проте у зв’язку з прийдешніми травневими святами представники служб безпеки закликали громадян бути обачними та дотримуватися правил пожежної безпеки, передає Дніпроград.

За словами начальника Дніпропетровського лісового та мисливського господарства Валерія Величко за цей рік зафіксовано вісім випадків лісових пожеж на загальній площі 1,62 гектари, що у порівнянні з минулим роком (більше 20 випадків) значно менше.

«На цих святах очікують п’ятий, найвищий клас пожежної небезпеки», - підкреслив він, - «Це зумовлено високою швидкістю вітру, яка очікується на цей період, оскільки через нього буде велика швидкість розповсюдження пожежі».

Заступник начальника ГУ ДСНС у Дніпропетровській області додав, що згідно новій методиці прогнозування пожежної небезпеки на території України, Дніпропетровщина потрапляє до регіону з максимальною пожежною напруженістю:

«З першого травня Гідрометцентр за новими розрахунками визначив три райони пожежної небезпеки: з незначною, помірною та високою пожежними напруженнями. Наша область підпадає під останній тип».

Також він зазначив, що найбільш пожежно-небезпечними районами області є Петриківський, Павлоградський, Дніпровський, Новомосковський, Царичанський, Магдалинівський, Покровський, Васильківський та Меживський.

Фахівці закликали громадян обмежити себе відвідуванням лісів на свята та дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки, які можуть зберегти життя та лісові насадження.

Нагадаємо, що в області оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...