App Store Google Play

Заощадження п’яти хвилин може коштувати життя - представник залізниці закликав дніпрян бути обачними

26.04.2018 15:00
Заощадження п’яти хвилин може коштувати життя - представник залізниці закликав дніпрян бути обачними

Безпека на залізниці є дуже актуальною темою, якій суспільство не приділяє належної уваги. Про нещасні випадки та як поводити себе на залізниці розповів заступник начальника служби воєнізованої охорони Придніпровської залізниці Олексій Кирейко, передає Дніпроград.

«Тема безпеки на залізниці є дуже важливою. На жаль, можна навести десятки, а то й сотні випадків, коли люди потрапляють під локомотив через елементарне ігнорування правил безпеки та необачність», - зазначив Олексій Кирейко.

Він розповів, що статистика залізниці є досить сумною:  в середньому більше 600 людей на рік травмуються на залізниці, серед них як і пасажири, так і люди, які проживають поблизу колії. Минулого року травмувалися 87 осіб, з яких 51 випадок – летальний наслідок. Цього року вже двадцять людей травмувалося, з них 13 смертей. Згідно аналізу більше випадків перепадає на період з 18:00 до 24:00, а найчастіше травмуються чоловіки старше 40 років.

Основною причиною Олексій Кирейко назвав перехід людини перед рухомим потягом.

«При миттєвій реакції водія для повної зупинки вантажного потягу необхідно 600 метрів. Люди не розуміють, що локомотив не зможе швидко зупинитися», - зауважив він.

Олексій Кирейко додав, що серед причин нещасних випадків на залізниці ще є неуважність, несприйняття правил безпеки: люди заходять за обмежувальну лінію при очікуванні транспорту, батьки допускають ігри дітей біля залізної дороги та інше.

«Часто люди намагаються заощадити 5-10 хвилин і перейти дорогу в недозволеному місці, що у результаті коштує їм здоров’я, чи, навіть, життя», - підкреслив представник Придніпровської залізниці.

Нагадаємо, що у зв'язку з переходом на "літній час" у Дніпрі скасували п'ять маршрутів приміських поїздів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...