App Store Google Play

З державного бюджету на проекти регіонального розвитку у Дніпропетровській області спрямували понад 336 млн грн

26.04.2018 16:40
З державного бюджету на проекти регіонального розвитку у Дніпропетровській області спрямували понад 336 млн грн

Понад 336 млн грн з державного бюджету спрямували на проекти регіонального розвитку у Дніпропетровській області. Зокрема, за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку цьогоріч реалізують 15 ініціатив. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Децентралізація, ініційована Президентом України Петром Порошенком, – одна з найрезультативніших реформ. Вона демонструє масштабні зміни, які відчувають у кожному куточку Дніпропетровщини. На місця передані владні повноваження та фінансові ресурси, бюджети територіальних громад зросли в рази. Дієвим інструментом децентралізації та стимулом розбудови інфраструктури й соціальної сфери є Державний фонд регіонального розвитку. Цьогоріч він виділив області понад 336 млн грн», – зазначив Валентин Резніченко. 

Коштом Фонду фінансуватимуть 15 проектів.

Гроші спрямують на енергозберігаючі заходи в закладах освіти та охорони здоров’я. Реконструюють чотири школи й дитсадок у Дніпрі, Палац дитячої та юнацької творчості у Кривому Розі, обласну офтальмологічну лікарню, відділення постінтенсивного догляду новонароджених в обласному перинатальному центрі. 

Серед пріоритетів – і розвиток спортивної інфраструктури. У Кривому Розі реконструюють стадіон та збудують басейн у ДЮСШ №3. У Дніпрі оновлять зал боксу у вищому училищі фізичної культури та розпочнуть зводити стадіон пляжних видів спорту.

За рахунок коштів ДФРР розвиватимуть мережу сільського водопостачання. Зокрема, будуватимуть магістральний водовід Кринички-Затишне-Гуляйполе у Криничанському районі.

Крім того, продовжиться реконструкція парку ім.Мершавцева у Кривому Розі та парку Героїв у Новомосковську.

У 2018 році держава збільшила обсяг фінансування ДФРР до 6 млрд грн. Регіони отримали майже вдвічі більше, ніж торік, можливостей і ресурсів на розбудову інфраструктури.

ДФРР – один з інструментів, через який держава формує політику регіонального розвитку: підтримує будівництво та реконструкцію лікарень, шкіл, дитсадків, відновлення мостів, проведення термомодернізації будівель, створення ЦНАПів, ремонт доріг та ін.

Рішення щодо проектів приймають обласні конкурсні комісії, затверджують міжвідомча комісія при Мінрегіоні та бюджетний комітет Верховної Ради.

Проекти та інвестиційні програми, які реалізуються за рахунок коштів ДФРР, – тут.

За даними Мінрегіону, з 2014 року державна підтримка розвитку територіальних громад України зросла у 39 разів – з 0,5 млрд грн до 19,37 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині запровадять інноваційні проекти для стабілізації ринку праці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...