App Store Google Play

З державного бюджету на проекти регіонального розвитку у Дніпропетровській області спрямували понад 336 млн грн

26.04.2018 16:40
З державного бюджету на проекти регіонального розвитку у Дніпропетровській області спрямували понад 336 млн грн

Понад 336 млн грн з державного бюджету спрямували на проекти регіонального розвитку у Дніпропетровській області. Зокрема, за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку цьогоріч реалізують 15 ініціатив. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Децентралізація, ініційована Президентом України Петром Порошенком, – одна з найрезультативніших реформ. Вона демонструє масштабні зміни, які відчувають у кожному куточку Дніпропетровщини. На місця передані владні повноваження та фінансові ресурси, бюджети територіальних громад зросли в рази. Дієвим інструментом децентралізації та стимулом розбудови інфраструктури й соціальної сфери є Державний фонд регіонального розвитку. Цьогоріч він виділив області понад 336 млн грн», – зазначив Валентин Резніченко. 

Коштом Фонду фінансуватимуть 15 проектів.

Гроші спрямують на енергозберігаючі заходи в закладах освіти та охорони здоров’я. Реконструюють чотири школи й дитсадок у Дніпрі, Палац дитячої та юнацької творчості у Кривому Розі, обласну офтальмологічну лікарню, відділення постінтенсивного догляду новонароджених в обласному перинатальному центрі. 

Серед пріоритетів – і розвиток спортивної інфраструктури. У Кривому Розі реконструюють стадіон та збудують басейн у ДЮСШ №3. У Дніпрі оновлять зал боксу у вищому училищі фізичної культури та розпочнуть зводити стадіон пляжних видів спорту.

За рахунок коштів ДФРР розвиватимуть мережу сільського водопостачання. Зокрема, будуватимуть магістральний водовід Кринички-Затишне-Гуляйполе у Криничанському районі.

Крім того, продовжиться реконструкція парку ім.Мершавцева у Кривому Розі та парку Героїв у Новомосковську.

У 2018 році держава збільшила обсяг фінансування ДФРР до 6 млрд грн. Регіони отримали майже вдвічі більше, ніж торік, можливостей і ресурсів на розбудову інфраструктури.

ДФРР – один з інструментів, через який держава формує політику регіонального розвитку: підтримує будівництво та реконструкцію лікарень, шкіл, дитсадків, відновлення мостів, проведення термомодернізації будівель, створення ЦНАПів, ремонт доріг та ін.

Рішення щодо проектів приймають обласні конкурсні комісії, затверджують міжвідомча комісія при Мінрегіоні та бюджетний комітет Верховної Ради.

Проекти та інвестиційні програми, які реалізуються за рахунок коштів ДФРР, – тут.

За даними Мінрегіону, з 2014 року державна підтримка розвитку територіальних громад України зросла у 39 разів – з 0,5 млрд грн до 19,37 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині запровадять інноваційні проекти для стабілізації ринку праці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...