App Store Google Play

У Криничках капітально ремонтують дві вулиці, за які ніхто не брався десятки років

26.04.2018 15:20
У Криничках капітально ремонтують дві вулиці, за які ніхто не брався десятки років

Цьогоріч у Криничанському районі капітально відремонтують чотири дороги. Нині на двох з них – вулиці Спортивна та вулиці Відпочинку у Криничках – роботи вже на фініші. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Розвиток інфраструктури – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Цьогоріч ми капітально відремонтуємо близько 130 доріг області. Це дорожнє покриття, за яке ніхто не брався десятки років. Чотири такі вулиці – у Криничанському районі», – сказав Валентин Резніченко.

Капремонт двох доріг у селищі Кринички – на фініші. Новенький асфальт вже уклали на вулиці Спортивна. На часі – облаштування узбіч.

«Тут дороги взагалі не було, багнюка… Своїми силами підсипали шлак. А тепер – євро дорога», –  зазначив місцевий мешканець Віктор Коломоєць. 

Роботи тривають і на вулиці Відпочинку. Фініш – за тиждень. 

«Я поштар, було дуже важко працювати у цьому кварталі, він був найбрудніший. Бо дорога ґрунтова. Вулиця змінюється на очах. Тепер, мабуть, буду ходити у красивій спідниці та туфлях», – розповіла місцева мешканка Світлана Гриценко.

«Таке оновлення – уперше за роки незалежності. Ремонт цих вулиць був вкрай важливий, бо вони ведуть до лікарні, школи», – наголосив Криничанський селищний голова Ігор Лісовий.

Цьогоріч у Криничанському районі відремонтують ще вулицю Центральна у селищі Затишне та вулицю Кошового у селищі Божедарівка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...