App Store Google Play

У Криничках капітально ремонтують дві вулиці, за які ніхто не брався десятки років

26.04.2018 15:20
У Криничках капітально ремонтують дві вулиці, за які ніхто не брався десятки років

Цьогоріч у Криничанському районі капітально відремонтують чотири дороги. Нині на двох з них – вулиці Спортивна та вулиці Відпочинку у Криничках – роботи вже на фініші. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Розвиток інфраструктури – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Цьогоріч ми капітально відремонтуємо близько 130 доріг області. Це дорожнє покриття, за яке ніхто не брався десятки років. Чотири такі вулиці – у Криничанському районі», – сказав Валентин Резніченко.

Капремонт двох доріг у селищі Кринички – на фініші. Новенький асфальт вже уклали на вулиці Спортивна. На часі – облаштування узбіч.

«Тут дороги взагалі не було, багнюка… Своїми силами підсипали шлак. А тепер – євро дорога», –  зазначив місцевий мешканець Віктор Коломоєць. 

Роботи тривають і на вулиці Відпочинку. Фініш – за тиждень. 

«Я поштар, було дуже важко працювати у цьому кварталі, він був найбрудніший. Бо дорога ґрунтова. Вулиця змінюється на очах. Тепер, мабуть, буду ходити у красивій спідниці та туфлях», – розповіла місцева мешканка Світлана Гриценко.

«Таке оновлення – уперше за роки незалежності. Ремонт цих вулиць був вкрай важливий, бо вони ведуть до лікарні, школи», – наголосив Криничанський селищний голова Ігор Лісовий.

Цьогоріч у Криничанському районі відремонтують ще вулицю Центральна у селищі Затишне та вулицю Кошового у селищі Божедарівка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...