App Store Google Play

Технології майбутнього: на Січеславщині запроваджують альтернативну енергетику

26.04.2018 11:40
Технології майбутнього: на Січеславщині запроваджують альтернативну енергетику

Просування ідей «зеленої економіки» є одним з пріоритетних напрямків розвитку області. У Дніпрі відбувалася Міжрегіональна конференція «Зелені рішення» бізнесу – єднання для сталого розвитку», де обговорили план провадження нових чистих та екологічних технологій. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної ради.

Сонячні електростанції, модернізація промислових підприємств, методи енергозбереження та енергоаудиту – усе це сьогодні реалізується в області завдяки міжнародній співпраці з іноземними партнерами.

«Підписавши Угоду про асоціацію з ЄС та приєднавшись до Європейського енергетичного співтовариства, Україна зобов’язалася перейти на сучасні стандарти виробництва та поступово запровадити різні форми сталого енергозабезпечення», — зазначив заступник голови облради Володимир Тюрін.

Подібні заходи проводяться не вперше та мають на меті популяризацію ідей «зеленого» економічного розвитку та створення умов для запровадження сучасних і екологічно безпечних засобів виробництва.

Серед учасників конференції були представники українських міст, об’єднаних територіальних громад та бізнесу. Багато хто з них уже має досвід і конкретні результати запровадження «зелених рішень» на своїх територіях та у своєму виробництві.

Найбільш активні учасники отримали нагороди за свою роботу, а директору німецької Програми в Україні Дагмар Ецер вручили відзнаку голови обласної ради.

«Сьогодні зелена економіка стала світовим трендом. Ми використовуємо європейський досвід, поступово змінюємо власний менталітет і таким чином напрацьовуємо «Зелену політику області». Зміни вже очевидні. На альтернативне опалення ми перевели комунальні заклади Дніпропетровщини: школи, дитячі садки, лікарні, зокрема, найбільший обласний лікарняний комплекс на вул. Космічній (дитяча лікарня, пренатальний центр, міська лікарня №8). В області вже працює і будується декілька сонячних електростанцій. Встановлюється лед освітлення, потроху розпочинає застосовуватися електротранспорт, навіть є приклади, коли звичайний багатоквартирний будинок встановив у себе геліоколектор, таким чином забезпечив гарячу воду всім мешканцям», — прокоментував голова облради Гліб Пригунов.

Нагадаємо, що найбільший шкідник екології Дніпра ховається від модернізації за збитковістю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...