App Store Google Play

В області стартували перевірки доріг, відремонтованих за останні два роки

25.04.2018 14:40
В області стартували перевірки доріг, відремонтованих за останні два роки

Як відремонтовані дороги пережили зиму? На Дніпропетровщині стартували перші у цьому році перевірки. Спеціальна комісія вже побувала у Покровському районі. 

«Якісне дорожнє покриття у всіх населених пунктах області – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Протягом трьох років ми вже капітально відремонтували майже півтисячі доріг. Після тотального оновлення – обов’язкові перевірки. Перші у цьому році вже стартували, – зазначив Валентин Резніченко. – Капітально відремонтоване покриття має служити щонайменше 5 років – така гарантія від підрядників. Це прописано у договорах. Як і те, що недоліки вони мають переробляти власним коштом».

Спецкомісія з представників ДніпроОДА, технагляду, підрядних організацій, місцевих громад та громадськості вже побувала у селищі Покровське. У 2016-му тут відремонтували 4,3 тис кв метрів дорожнього покриття на вулиці Грушевського.

«Живу на цій вулиці 35 років, дорога була розбита, в ямах. Після ремонту вже мину час – жодного дефекту. Станом покриття задоволена», – розповіла місцева мешканка Людмила Лавиненко.

«Ями, щебінь. Такою була дорога до ремонту. Не можно було велосипедом проїхати. А зараз тільки нею і їжджу», – зазначила місцева мешканка Валентина Каліберда.

Не потребує коментарів дорога на вулиці Центральна у селищі Просяна. У 2017-му тут капітально оновили 4,5 тис кв метрів асфальту. Після зими – дефекти на трьох ділянках. Як зазначила член комісії, заступник начальника управління дорожньо-транспортного господарства департаменту ЖКГ та будівництва ДніпроОДА Тетяна Добровольська, підрядник має місяць на усунення пошкоджень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...