App Store Google Play

В області стартували перевірки доріг, відремонтованих за останні два роки

25.04.2018 14:40
В області стартували перевірки доріг, відремонтованих за останні два роки

Як відремонтовані дороги пережили зиму? На Дніпропетровщині стартували перші у цьому році перевірки. Спеціальна комісія вже побувала у Покровському районі. 

«Якісне дорожнє покриття у всіх населених пунктах області – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Протягом трьох років ми вже капітально відремонтували майже півтисячі доріг. Після тотального оновлення – обов’язкові перевірки. Перші у цьому році вже стартували, – зазначив Валентин Резніченко. – Капітально відремонтоване покриття має служити щонайменше 5 років – така гарантія від підрядників. Це прописано у договорах. Як і те, що недоліки вони мають переробляти власним коштом».

Спецкомісія з представників ДніпроОДА, технагляду, підрядних організацій, місцевих громад та громадськості вже побувала у селищі Покровське. У 2016-му тут відремонтували 4,3 тис кв метрів дорожнього покриття на вулиці Грушевського.

«Живу на цій вулиці 35 років, дорога була розбита, в ямах. Після ремонту вже мину час – жодного дефекту. Станом покриття задоволена», – розповіла місцева мешканка Людмила Лавиненко.

«Ями, щебінь. Такою була дорога до ремонту. Не можно було велосипедом проїхати. А зараз тільки нею і їжджу», – зазначила місцева мешканка Валентина Каліберда.

Не потребує коментарів дорога на вулиці Центральна у селищі Просяна. У 2017-му тут капітально оновили 4,5 тис кв метрів асфальту. Після зими – дефекти на трьох ділянках. Як зазначила член комісії, заступник начальника управління дорожньо-транспортного господарства департаменту ЖКГ та будівництва ДніпроОДА Тетяна Добровольська, підрядник має місяць на усунення пошкоджень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...