App Store Google Play

У Васильківці запрацювала перша в області міні-ГЕС

25.04.2018 13:20
У Васильківці запрацювала перша в області міні-ГЕС

У Васильківці запрацювала єдина в області міні-ГЕС. Це – перший серйозний проект громади. Його реалізували коштом вітчизняного інвестора. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Реформа децентралізації Президента України Петра Порошенка – це нові можливості для розвитку громад. Це відремонтовані дороги, за які ніхто не брався десятки років. Це занедбані будівлі, які перетворюються на нові потужні об’єкти. Один із прикладів – Васильківка. У селищі звели першу в області міні-ГЕС. Проект реалізували коштом вітчизняного інвестора», – розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Васильківську міні-ГЕС звели на місці колишньої ГЕС, яка не працювала понад 60 років. За цей час від будівлі залишилися самі руїни, а дамба – обміліла, розповів голова Васильківської об’єднаної громади Сергій Павличенко.

«Ситуацію врятував вітчизняний інвестор. Приміщення реконструювали, збудували повітряну лінію, встановили гідротурбіну, генератор, трансформатор. На все знадобився рік та 6 млн грн», – зазначив він.

Нині Васильківська ГЕС вже працює. Її максимальна потужність – 130 кВт на годину.

«ГЕС підключена до мереж Дніпрообленерго. Електроенергія надходить в загальну мережу, – зауважив директор товариства «Енергоактив» Андрій Кучерявий. – Виробництво не потребує вугілля чи мазуту. Це екологічно чиста електроенергія».

У разі аварійного відключення електроенергії, нова ГЕС «допоможе» всім бюджетним установам Васильківки – садкам, школам, лікарням. Загалом 15 об'єктам.

Нагадаємо, що ця міні-ГЕС була здана в експлуатацію в середині місяця.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...