App Store Google Play

Покращення життя котів і звання почесного громадянина екс-рекетиру: у Дніпрі стартувала чергова сесія

25.04.2018 10:20
Покращення життя котів і звання почесного громадянина екс-рекетиру: у Дніпрі стартувала чергова сесія

25 квітня, о 10:00, розпочалась XXXI чергова сесія міської ради VII скликання. В сесійній залі зареєстровано 56 депутатів, повідомляє кореспондент Дніпроград з місця подій.

Востаннє депутати збирались для вирішення важливих для діяльності міста питань ще у лютому, тож проектів рішень накопичилось чимало.

Зокрема, розглядатиметься програма підтримки малого підприємництва у Дніпрі на 2018-2022 рр., а також проект угоди про співпрацю між Дніпровською міською радою та Слобожанською селищною радою.

Міські обранці визначаться й із затвердженням порядку довічного утримання громадян Дніпровською міською радою  в обмін на їх житло, а також з Кодексом поведінки працівників мерії .

Крім того, на розгляд сесїї винесено присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дніпра»  ректору Придніпровської  державної академії фізичної культури та спорту Віктору Савченку. Прикметно, що  в молодості майбутнього почесного громадянина пов'язували з угрупуванням кримінального аторитета Олександра Мільченко, відомого за прізвиськом "Матрос".

Крім цього, депутати розглянуть порядок відшкодування збитків, заподіяних автівкам городян ямами на дорогах і заборонять відлолювати безпритульних коттів, натомість зобов'яжуть комунальників надавати чотирилапим доступ до підвалів та горищ.

Також до розлогого списку ініціатив, винесених на сесію, увійшли питання про функціонування районних у місті рад та їхніх виконавчих органів і затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс журналістів та блогерів імені Бориса Брагинського.

Традиційно найбільшим є блок питань  щодо земельних відносин – близько 200 пунктів.

На початку сесії депутати запропонували внести на розгляд ще низку питань, зокрема припинити друк паперових книжок з проектами рішень сесій для економії коштів та у зв'язку з переходом на електронні носії інформації,  а також розгляд петиції про ремонт дороги по вулиці Гідропарковій на житловому масиві Парус. Також суперечки викликало питання комунальних тарифів та існування управителі багатоквартирних будинків у Дніпрі. Усі ці питання підтримки в сесійній залі не знайшли.

Теги: Савченко

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...