App Store Google Play

Покращення життя котів і звання почесного громадянина екс-рекетиру: у Дніпрі стартувала чергова сесія

25.04.2018 10:20
Покращення життя котів і звання почесного громадянина екс-рекетиру: у Дніпрі стартувала чергова сесія

25 квітня, о 10:00, розпочалась XXXI чергова сесія міської ради VII скликання. В сесійній залі зареєстровано 56 депутатів, повідомляє кореспондент Дніпроград з місця подій.

Востаннє депутати збирались для вирішення важливих для діяльності міста питань ще у лютому, тож проектів рішень накопичилось чимало.

Зокрема, розглядатиметься програма підтримки малого підприємництва у Дніпрі на 2018-2022 рр., а також проект угоди про співпрацю між Дніпровською міською радою та Слобожанською селищною радою.

Міські обранці визначаться й із затвердженням порядку довічного утримання громадян Дніпровською міською радою  в обмін на їх житло, а також з Кодексом поведінки працівників мерії .

Крім того, на розгляд сесїї винесено присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дніпра»  ректору Придніпровської  державної академії фізичної культури та спорту Віктору Савченку. Прикметно, що  в молодості майбутнього почесного громадянина пов'язували з угрупуванням кримінального аторитета Олександра Мільченко, відомого за прізвиськом "Матрос".

Крім цього, депутати розглянуть порядок відшкодування збитків, заподіяних автівкам городян ямами на дорогах і заборонять відлолювати безпритульних коттів, натомість зобов'яжуть комунальників надавати чотирилапим доступ до підвалів та горищ.

Також до розлогого списку ініціатив, винесених на сесію, увійшли питання про функціонування районних у місті рад та їхніх виконавчих органів і затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс журналістів та блогерів імені Бориса Брагинського.

Традиційно найбільшим є блок питань  щодо земельних відносин – близько 200 пунктів.

На початку сесії депутати запропонували внести на розгляд ще низку питань, зокрема припинити друк паперових книжок з проектами рішень сесій для економії коштів та у зв'язку з переходом на електронні носії інформації,  а також розгляд петиції про ремонт дороги по вулиці Гідропарковій на житловому масиві Парус. Також суперечки викликало питання комунальних тарифів та існування управителі багатоквартирних будинків у Дніпрі. Усі ці питання підтримки в сесійній залі не знайшли.

Теги: Савченко

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...