App Store Google Play

Назва Січеславська відкриє перед регіоном низку можливостей, - експерт

25.04.2018 09:00
Назва Січеславська відкриє перед регіоном низку можливостей, - експерт

Член Громадської ради при ДніпроОДА Жанна Крижановська переконана, що назва Січеславська відкриє перед регіоном низку можливостей та є одним і чинників розбудови української держави. Про це вона заявила під час прес-конференції в ІА "Інформатор" 24 квітня, передає Дніпроград.

Жанна Крижановська наголосила, що мешканці поки ще Дніпропетровщини мають чудову можливість перейменувати область у назву пов'язану із нашим історичним минули.

"На нашій території функціонувало п'ять козацьких січей, і на жаль, наразі це неналежно вшановано. Наша область могла б стати туристичною Меккою з десятками історичних місць, святинь козацтва, фортецями та унікальними природніми ландшафтами. З нашого боку ігнорувати величезний пласт історії - злочин. Та й у сучасному світі назва Січеславська є не менша актуальною, адже правонаступництво та історична традиція сьогодні особливо яскраво простежується - Дніпропетровщина стала форпостом захисту української землі у 21 столітті. Окрім того, хочеться нагадати одну істину - не хлібом єдиним живе людина. Тому нам важливо повертатися до наших духовних витоків, бо ж хто не знає свого минулого, не гідний свого майбутнього", - наголосила Жанна Крижановська.

Нагадаємо, у громадська рада при ДніпроОДА пітримала перейменування області на Січеславську та долучається до просвітницької кампанії.

Нагадаємо, народний депутат України Андрій Денисенко зібрав 150 підписів депутатів під проектом змін до Конституції - за перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. 

Водночас, як повідомлялося, Громадська рада при Дніпровській міськраді також підтримала ініціативу перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...