App Store Google Play

Назва Січеславська відкриє перед регіоном низку можливостей, - експерт

25.04.2018 09:00
Назва Січеславська відкриє перед регіоном низку можливостей, - експерт

Член Громадської ради при ДніпроОДА Жанна Крижановська переконана, що назва Січеславська відкриє перед регіоном низку можливостей та є одним і чинників розбудови української держави. Про це вона заявила під час прес-конференції в ІА "Інформатор" 24 квітня, передає Дніпроград.

Жанна Крижановська наголосила, що мешканці поки ще Дніпропетровщини мають чудову можливість перейменувати область у назву пов'язану із нашим історичним минули.

"На нашій території функціонувало п'ять козацьких січей, і на жаль, наразі це неналежно вшановано. Наша область могла б стати туристичною Меккою з десятками історичних місць, святинь козацтва, фортецями та унікальними природніми ландшафтами. З нашого боку ігнорувати величезний пласт історії - злочин. Та й у сучасному світі назва Січеславська є не менша актуальною, адже правонаступництво та історична традиція сьогодні особливо яскраво простежується - Дніпропетровщина стала форпостом захисту української землі у 21 столітті. Окрім того, хочеться нагадати одну істину - не хлібом єдиним живе людина. Тому нам важливо повертатися до наших духовних витоків, бо ж хто не знає свого минулого, не гідний свого майбутнього", - наголосила Жанна Крижановська.

Нагадаємо, у громадська рада при ДніпроОДА пітримала перейменування області на Січеславську та долучається до просвітницької кампанії.

Нагадаємо, народний депутат України Андрій Денисенко зібрав 150 підписів депутатів під проектом змін до Конституції - за перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. 

Водночас, як повідомлялося, Громадська рада при Дніпровській міськраді також підтримала ініціативу перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...