App Store Google Play

Допомога йде: до лікарень Дніпра продовжують привозити дітей з прифронтових територій

25.04.2018 11:40
Допомога йде: до лікарень Дніпра продовжують привозити дітей з прифронтових територій

У Дніпрі вже протягом року діє програма "Допомога йде", у рамках якої допомагають цивільним з прифронтових зон на Сході. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу облради.

Для родини Бикових, що мешкають у прифронтовій Мар’їнці, звичайний похід за водою обернувся страшною трагедією. Мати Людмила із сином Сергієм потрапили під несподіваний обстріл ворожих військ, навесні 2017 року. В результаті у 16 річного хлопця осколкові поранення обох ніг, запалення кісток та загроза ампутації ноги.

В рамках проекту «Допомога йде», який запроваджений і втілюється Дніпропетровською обласною радою за допомогою командування Об’єднаних сил, хлопця доставили до обласної клінічної дитячої лікарні Дніпра, де він перебував на лікуванні. Наразі, його доставили вже вдруге. Спеціалісти клопітливо працюють із новим ураженням хлопця – фіброзна дисплазія однієї з кінцівок. Загалом, цей медзаклад за час війни прийняв 1200 дітей з прифронтових територій. Більше трьохсот з них прийнято за період існування проекту, який було започатковано в 2017 році.

От і цього разу, лікарі переконують, що хлопця зможуть поставити на ноги: «З такими проблемами в нас достатньо великий досвід роботи, тому наразі усі прогнози позитивні» — розповідає лікар Ігор Майденко.

Завдяки проекту не лише діти, а й дорослі з зони бойових дій, безкоштовно лікуються у медзакладах Дніпра. За час реалізації, регіональний проект став загальнонаціональним і охопив Дніпропетровську, Запорізьку та Харківську області. У список також додалась міська влада Дніпра.

Голова обласної ради Гліб Пригунов наголошує, що ініціювання проекту «Допомога йде» є одним із найкорисніших рішень: «Дуже тяжко спостерігати, як страждають наші діти, наші земляки. Ми не можемо залишати людей з прифронтових територій з їх проблемами напризволяще. Тим паче, якщо справа стосується здоров’я. Допомагали, допомагаємо і будемо робити це надалі!».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...