App Store Google Play

Днище Кривого Рогу: на сороковини жахливої ДТП Вілкул влаштовує концерт Сердючки

25.04.2018 09:40
Днище Кривого Рогу: на сороковини жахливої ДТП Вілкул влаштовує концерт Сердючки

День міста криворіжці вже прозвали "днищем міста" через намір мерії влаштувати витратне святкування саме у сороковини страшної аварії, що забрала життя дев'ятьох людей. 

Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Депо.

Управління культури Кривого Рогу 243-ту річницю Дня міста вирішило відзначити з особливим шиком. Щоправда, керівниця "культурного" управління Криворізької міськради Наталя Стрига не змогла пояснити у сесійній залі ані деталей витрат, ані "унікальної" концепції святкування. Проголосувати за п'ятимільйонний бюджет заходу навіть вілкулівській більшості вдалося лише з другої спроби.

Обурення з приводу нераціональних витрат із сесійної зали вилилося на сторінки соцмереж і криворізьких ЗМІ. Городяни, зокрема наголошуючи на жахливому стані інфекційної лікарні Кривого Рогу, стали вимагати відмовитися від помпезного свята і перенаправити гроші на ремонт лікувального закладу. Петиція швидко зібрала необхідну кількість голосів і має бути винесена на голосування депутатами.

Петиція навіть була попередньо розглянута на засіданні профільної комісії з питань науки, культури, молоді та спорту. Виявилося, що для ремонту лікарні немає навіть проекту, проте рекомендували внесення петиції до порядку денного пленарного засідання міськради, яке має відбутися 25 квітня 2018 року. Однак вже 6 квітня Управління культури виконкому розпочало тендерну процедуру з пошуку компанії, яка візьметься за організацію та обслуговування масштабного загальноміського свята. Очікувана вартість заходу при цьому знижується до 4,3 млн грн.

На сайті держзакупівель свою пропозицію виставив тільки один учасник ФОП Кучер Станіслав Леонідович, який в супровідній документації вже представлений як Івент-компанія "БОН АП АРТ". Перший тендер був скасований через відсутність конкурентних тендерних пропозицій. А вже наступного дня було запущено другий тендер з аналогічним предметом закупівлі.

Згідно з даними аналітичної платформи YouСontrol, ФОП Кучер Станіслав Леонідович має той же номер телефону, що і ТОВ "БОН АП АРТ" з міста Київ, в якому Станіслав Леонідович якраз вказаний одним з кінцевих бенефіціарів-власників. А другий із зазначених власників компанії, Бурцева Анна Євгенівна, є засновником ще однієї театрально-концертній структури зі співзвучною назвою - ТОВ "БОНАПАРТ-КОНЦЕРТ".

Варто відзначити, що івент-компанія "БОН АП АРТ" добре почувається в у сфері культурно-масових пропозицій Кривого Рогу. Серед постійних замовників послуг цієї організації - криворізькі промгіганти "Метінвест" і "Арселор Міттал Кривий Ріг". Гучні проекти, концерти та свята, минаючи тендерні процедури, давно реалізуються під егідою цієї івент-компанії. Важливо зазначити, що працює "БОН АП АРТ" за договорами субпідряду, залучаючи до їхнього виконання більш дрібних виконавців "зі сторони".

Тендерна документація досить поверхнево описує майбутнє дійство і умови його технічного забезпечення. Проект викладеного в тендері договору не містить позиційних чисел технічної частини, в ньому також не вказані гонорари артистів (Вірка Сердючка, Віталій Козловський, "Пара нормальних" і інші), а значить, угода має ознаки наявності корупційних ризиків. Зважаючи на серйозну зацікавленість у проведенні Дня міста з боку криворізьких влади, можна припустити, що ці побоювання небезпідставні.

На користь цих припущень свідчить і розв'язана місцевим провілкуловскім кишеньковим медіа-ресурсом інформкомпанія з "роз'яснення" необхідності такого грандіозного свята. Неозброєним оком видно, що "Днище міста" намагаються буквально нав'язати криворіжцям.

Разом з тим, проти ідеї з багатомільйонним святом "грає" дуже важливий факт, який зачіпає не матеріальні, а морально-етичні питання. Справа в тому, що 17 квітня в Кривому Розі сталася резонансна ДПТ з дев'ятьма постраждалими і двома десятками травмованих. День міста, яке відзначають в останню неділю травня, цього року – 27 травня. Саме на цей день припадають сороковини трагічних подій. Пам'ять про загиблих, ремонт міської "інфекціонки" на одній чаші вагів, гучне "привабливе" свято – на іншій. Сумно, але вибір мерії Вілкула досить легко передбачити. 

Нагадаємо, що внаслідок аварії у Кривому Розі постраждали майже три десятки осіб. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...