App Store Google Play

Дніпровська міськрада хоче стягнути з Слобожанської тергромади 80 мільйонів

25.04.2018 12:00
Дніпровська міськрада хоче стягнути з Слобожанської тергромади 80 мільйонів

Сьогодні, 25 квітня, під час чергової 31-ї сесії депутати підтримали рішення про співпрацю та партнерство між Дніпровською міською радою і Слобожанською об'єднаною територіальною громадою. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Де-факто" Слобожанське - це територія міста, а "де-юре" так вийшло, що це -  окрема територіальна громада", - зауважив міський голова.

Аби вирішити "тривалий конфлікт" між міським головою Дніпра Борисом Філатовим та Слобожанською тергромадою, депутати підтримали рішення укласти договір між незалежною ОТГ та міською радою Дніпра. Зокрема, під "співпрацею" очільник міста Борис Філатов розуміє стягнення із об'єднаної громади 80 млн грн.

Певно міський голова сподівається, що поклавши на громаду мільйони гривень плати за комунікації, ОТГ захоче повернутися у місто.

"Територіальна громада Слобожанського до нас дуже близька, але не має з нами ніяких відносин. В результаті нам вдалося знайти спільне рішення. Тепер ОТГ Слобожанське буде платити Дніпру 70-80 млн грн. Буде нам такий подарунок до бюджету", - заявив Філатов.

Раніше повідомлялося, що на розвиток віддалених районів міста влада Дніпра спрямує кошти, які планує отримати від селища Слобожанське за користування електричними, водо- та тепломережами, що належать місту. 

Нагадаємо, що за ініціативи міської влади Дніпра селище Слобожанське Дніпровського району, що межує з містом, залишилося без транспортного сполучення.

В свою чергу експерти розповіли, чому мешканці Слобожанської ОТГ не бажають приєднуватися до Дніпра

Зазначимо, це не перший наступ влади Дніпра на найбагатшу ОТГ України. Раніше, попри наявність діючих договорів на транспортні перевезення зі Слобожанського, департамент транспорту Дніпровської міської ради змінив чотири маршрути таким чином, аби вони не вивозили в центральну частину Дніпра мешканців селища

Раніше Дніпровська міська рада прийняла рішення щодо дискримінаційного оподаткування оренди землі в Дніпрі підприємствами, зареєстрованими в Слобожанській ОТГ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...