App Store Google Play

Від початку нересту на Дніпропетровщині незаконно виловили риби на понад 176 тисяч гривень

24.04.2018 17:40
Від початку нересту на Дніпропетровщині незаконно виловили риби на понад 176 тисяч гривень

Від початку нересту, з першого квітня, на Дніпропетровщині зафіксовано майже 250 випадків незаконно вилову риби на суму понад 176 тисяч гривень. Про це кореспонденту Дніпрограда розповів начальник управління державного рибного агентства області Василь Волков.

«З початку нересту в регіоні зафіксовано 244 правопорушень, внаслідок яких було незаконно виловлено майже 2000 кілограм риби. Загалом з початку 2018 року зафіксовано майже 940 порушень. Заборона на виловлювання риб буди діяти впродовж всього періоду нересту, тобто з першого квітня до кінця червня», - пояснив Василь Волков.

Василь Волков попередив, що наразі серед мешканців Дніпропетровщини з’являються псевдоінспектори «Рибного патруля», які вимагають у риболовів нібито «грошові штрафи».

«Варто пам’ятати, що інспектор повинен бути у спеціальній формі, мати при собі особистий значок та посвідчення», - додав начальник управління державного рибного агентства в Дніпропетровській області.

Якщо у Вас виникають сумніви щодо повноважень особи, які здійснюють охорону водних біоресурсів та достовірність надання ними документів, в разі вимоги неправомірної вигоди варто обов'язково звернутися на гарячу лінію за номером: (096) 4000-250.

Нагадаємо, що  в період нересту дозволено рибалити з берега однією вудкою на один гачок. Загальна вага вилову не має перевищувати трьох кілограмів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...