App Store Google Play

Від початку нересту на Дніпропетровщині незаконно виловили риби на понад 176 тисяч гривень

24.04.2018 17:40
Від початку нересту на Дніпропетровщині незаконно виловили риби на понад 176 тисяч гривень

Від початку нересту, з першого квітня, на Дніпропетровщині зафіксовано майже 250 випадків незаконно вилову риби на суму понад 176 тисяч гривень. Про це кореспонденту Дніпрограда розповів начальник управління державного рибного агентства області Василь Волков.

«З початку нересту в регіоні зафіксовано 244 правопорушень, внаслідок яких було незаконно виловлено майже 2000 кілограм риби. Загалом з початку 2018 року зафіксовано майже 940 порушень. Заборона на виловлювання риб буди діяти впродовж всього періоду нересту, тобто з першого квітня до кінця червня», - пояснив Василь Волков.

Василь Волков попередив, що наразі серед мешканців Дніпропетровщини з’являються псевдоінспектори «Рибного патруля», які вимагають у риболовів нібито «грошові штрафи».

«Варто пам’ятати, що інспектор повинен бути у спеціальній формі, мати при собі особистий значок та посвідчення», - додав начальник управління державного рибного агентства в Дніпропетровській області.

Якщо у Вас виникають сумніви щодо повноважень особи, які здійснюють охорону водних біоресурсів та достовірність надання ними документів, в разі вимоги неправомірної вигоди варто обов'язково звернутися на гарячу лінію за номером: (096) 4000-250.

Нагадаємо, що  в період нересту дозволено рибалити з берега однією вудкою на один гачок. Загальна вага вилову не має перевищувати трьох кілограмів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...