App Store Google Play

У ДніпроОДА навчають ОТГ вигравати фінансування від Державного фонду регіонального розвитку

24.04.2018 13:20
У ДніпроОДА навчають ОТГ вигравати фінансування від Державного фонду регіонального розвитку

Сьогодні, 24 квітня, у ДніпроОДА стартував семінар для об’єднаних громад щодо підготовки проектів для фінансування Державним фондом регіонального розвитку (ДФРР). Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Під час семінару голови об'єднаних громад Дніпропетровщини обговорюють питання підготовки, подання, оцінки та впровадження проектів регіонального розвитку, що фінансуються за кошти ДФРР та основні вимоги щодо розробки та запровадження проектно-кошторисної документації. Роз’яснюють проблемні питання учасникам семінару фахівці департаменту економічного розвитку та регіональної політики ОДА, експерти з Центру розвитку місцевого самоврядування.

"ДФРР – це бюджетна програма, яка покликана сприяти розвитку ОТГ. Проекти які фінансує фонд повинні відповідати трьом напрямкам: стратегії соціально-економічного розвитку, проекти об’єднаних територіальних громад та проекти співробітництва громад. Наші громади мають певний досвід співпраці з фондом регіонального розвитку, проте ми прагнемо, щоб цей досвід став набагато більшим. Поки що на Дніпропетровщині лише п'ять громад скористалися ресурсами фонду та отримали підтримку для реалізації тих проектів, які були розроблені і стали переможцями", - розповіла директор Центру місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Прикладом співпраці з ДФРР є Новоолександрівська ОТГ, за кошти бюджетної програми громада реалізувала вже два інфраструктурних проекти. 

"Один із проектів це, який ми реалізували, подавши його на конкурс від ДФРР - це придбали техніку для копання траншеї. Раніше в громаді взагалі не було питної води. Тепер ми можемо контролювати водозабезпечення селищ ОТГ. Другий проект - придбання міні-трактора. У 2018 році також плануємо долучитися до фінансування фонду", - розповів сільський голова Новоолександрівки Олександра Візір.

Під час семінару фахівці презентували дослідження, яке провів Центр місцевого самоврядування. Протягом навчального семінару учасники розглянуть питання порядку підготовки та впровадження проектів, що фінансуються коштами ДФРР, критерії оцінювання проектів та особливості підготовки проектної заявки.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...