App Store Google Play

Майже півтисячі дітей виступили на кастингу конкурсу «Z_ефір» у Першотравенську

24.04.2018 14:40
Майже півтисячі дітей виступили на кастингу конкурсу «Z_ефір» у Першотравенську

Майже 500 учасників, близько 50 номерів, 5 різних жанрів. Кастинг обласного конкурсу талантів «Z_ефір» пройшов у Першотравенську. Учасники вражали журі професійною грою на музичних інструментах, масовістю номерів та яскравими костюмами.

«Z_ефір» - перший масштабний конкурс талантів на Дніпропетровщині. Загалом до нього приєднаються близько 20 тисяч дітей по всій області. Це здібні діти покоління Z – від 5 до 16 років. Нині у містах регіону тривають кастинги. Хлопці та дівчата вражають журі номерами у найрізноманітніших жанрах. Це вокальне та театральне мистецтво, хореографія, оригінальний та інструментальний жанри», - розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Кастинг у Першотравенську зібрав майже півтисячі дітей. Туди з’їхалися і юні таланти із Межівського, Покровського, Васильківського, Петропавлівського районів. Серед учасників – тринадцятирічний Тимофій Мицик. Хлопець закоханий у скрипку вже вісім років. Його віртуозне виконання «Мелодії» Скорика здійняло овації залу.

«Враження про сцену чудові, але дуже хвилювався – аж спітніли руки. Боявся, що пальці «поїдуть» по струнам і я сфальшивлю, зіб’юся. Але я зіграв і дуже сподіваюся, що пройду далі», - поділився хлопець.

На перемогу сподіваються і дівчата із першотравенського колективу «Brightly». На розсуд журі вони представили український танець «Бусинки»

«Ми виступали на багатьох конкурсах, брали і гран-прі, і перші місця, - розповіла учасниця колективу «Brightly» Уляна Войтович. - Ми – найкращі! Маємо пройти кастинг і поїхати на фінал до Дніпра».

Акордеоніст Олександр Матюшенко втілив у своєму номері образ Чарлі Чапліна. Він і грав, і пританцьовував.

«Мій номер називається «Німе кіно». Я репетирував його півроку. Найважче було грати не сидячи, як завжди, а стоячи. Ще й пританцьовувати!», - поділився враженнями хлопець.

Загалом журі обрало 13 переможців кастингу, які пройшли у другий тур конкурсу.

«Першотравенськ вразив різноманіттям колективів та жанрів, масовістю, хорошими костюмами, - сказала член журі Тетяна Поляк. – Дуже важливо, що проявити себе на цьому конкурсі може кожен - участь абсолютно безкоштовна. Це у наш час велика рідкість».

Кастинги «Z_ефіру» триватимуть до 10 травня. Журі визначить близько 200 колективів та солістів, які потраплять у другий тур та представлять свої таланти у Дніпрі. Кращі з кращих візьмуть участь у гала-концерті 1 червня. До нього приєднаються й українські зірки.

Нагадаємо, що 1000 дітей з Кривого Рогу підкорювали кастинг обласного конкурсу талантів «Z_ефір».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...