App Store Google Play

Кривава ДТП у Кривому Розі: підприємство, якому належав автобус, можуть позбавити ліцензії

24.04.2018 11:40
Кривава ДТП у Кривому Розі: підприємство, якому належав автобус, можуть позбавити ліцензії

Підприємство «Північтранс», працівники якого перебували в автобусі під час жахливої ДТП у Кривому Розі, може бути позбавлене ліценції через виявлені порушення. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Громадське.

Поліція направила до Державної служби з безпеки на транспорті запит на отримання акту розслідування аварії у Кривому Розі. Слідчий управління розслідувань злочинів у сфері транспорту Кривого Рога Микита Гаркало зазначив, що в автобусі на момент ДТП перебувало 26 осіб, хоча згідно з техпаспортом, автобус обладнано для перевезення 25 людей.

«Під час огляду автобуса Mercedes Sprinter замість 20-ти в салоні було виявлено сидячих місць 14. Всі інші місця були стоячі. Це питання залишається відкритим. Маршрутка належить «Північтранс» (приватне підприємство, зареєстроване в Одесі)», — зазначив Гаркало.

За його словами, у Кривому Розі діє представництво цієї компанії.

«Їм вручено запит з метою надання пояснень, чому було 14 місць замість 20-ти. Чому на одного пасажира було більше. Буде підніматися питання у подальшому про зняття ліцензії з «Північтранс» на перевезення пасажирів», — наголосив слідчий.

Він зазначив, що наразі поліція відповіді від підприємства не отримала.

Як повідомив слідчий, особи усіх пасажирів маршрутки встановлені. Маршрутка рухалась зі швидкістю 46 кілометрів за годину.

Він також поінформував, що за кермом «Мазди» перебував 67-річний громадянин, це підтверджують відеозйомки з камер спостереження. Його син перебував на пасажирському сидінні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...