App Store Google Play

Кривава ДТП у Кривому Розі: підприємство, якому належав автобус, можуть позбавити ліцензії

24.04.2018 11:40
Кривава ДТП у Кривому Розі: підприємство, якому належав автобус, можуть позбавити ліцензії

Підприємство «Північтранс», працівники якого перебували в автобусі під час жахливої ДТП у Кривому Розі, може бути позбавлене ліценції через виявлені порушення. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Громадське.

Поліція направила до Державної служби з безпеки на транспорті запит на отримання акту розслідування аварії у Кривому Розі. Слідчий управління розслідувань злочинів у сфері транспорту Кривого Рога Микита Гаркало зазначив, що в автобусі на момент ДТП перебувало 26 осіб, хоча згідно з техпаспортом, автобус обладнано для перевезення 25 людей.

«Під час огляду автобуса Mercedes Sprinter замість 20-ти в салоні було виявлено сидячих місць 14. Всі інші місця були стоячі. Це питання залишається відкритим. Маршрутка належить «Північтранс» (приватне підприємство, зареєстроване в Одесі)», — зазначив Гаркало.

За його словами, у Кривому Розі діє представництво цієї компанії.

«Їм вручено запит з метою надання пояснень, чому було 14 місць замість 20-ти. Чому на одного пасажира було більше. Буде підніматися питання у подальшому про зняття ліцензії з «Північтранс» на перевезення пасажирів», — наголосив слідчий.

Він зазначив, що наразі поліція відповіді від підприємства не отримала.

Як повідомив слідчий, особи усіх пасажирів маршрутки встановлені. Маршрутка рухалась зі швидкістю 46 кілометрів за годину.

Він також поінформував, що за кермом «Мазди» перебував 67-річний громадянин, це підтверджують відеозйомки з камер спостереження. Його син перебував на пасажирському сидінні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...