App Store Google Play

Знос і старіння - хвороба нашого міста: вулиці Дніпра приводять до ладу

23.04.2018 14:40
Знос і старіння - хвороба нашого міста: вулиці Дніпра приводять до ладу

У Дніпрі продовжують приводити до ладу вулиці міста. Зокрема, проводять очищення колекторів, ремонтують та замінюють опори електротранспорту та встановлюють вуличне освітлення. Про це сьогодні, 23 квітня, розповіли представники комунальних підприємств міста.

Директор КП "Гідроспоруди" Валентин Лазарєв розповів, що на сьогоднішній день підприємство очистило близько сімдесяти кілометрів колекторів (всього по місту їх близько семисот кілометрів).

«Сьогодні ми проводимо роботи на Сонячному, тут збираються калюжі ще після зимового періоду, а частина піску потрапила до колекторів. Ми прочищаємо дощоприймачі, оглядові колодці, очищаємо ливневі каналізації, спеціалізована техніка промиває колектори. До літа в планах маємо на меті ще провести роботи на проспекті Героїв, Набережній Заводській, Набережній Перемоги і частково на проспекті Яворницького», - розповів Валентин Лазарєв.

Проте, через посипальні матеріали із зимового періоду, на вулицях міста дуже брудно і пильно. Дніпряни відзначають, що такого брудного Дніпра навесні не було вже давно.

Він зазначив, що у Дніпрі працює єдиний в Україні новітній Форд для промивання колекторів.

Заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков розповів, що зараз по місту проводиться заміна, ремонт та фарбування опор електротранспорту.

«Якість перевезення пасажирів електротранспортом залежить не тільки від стану рухомого складу, а й від стану контактної мережі. На опорах електротранспорту знаходяться тросові розтяжки, які утримують контактну мережу», - зауважив він, - «Сьогодні на вулиці Луговській ми замінили та пофарбували дві опори».

Володимир Сусленков додав, що підприємство замінює лише аварійні опори за заявками, у місяць таких опор вони замінюють 5-6.

Стосовно встановлення вуличного освітлення директор КП "Міськсвітло" Дмитро Костогриз розповів, що з початку поточного року були проведені роботи на 80-ти вулицях міста. Це 2300 нових світильників та понад 70 кілометрів повітряно-крапельних ліній. Зокрема, було замінено 56 аварійних електроопор.

«Ми продовжуємо виконувати роботу з ремонту та реконструкції зовнішнього освітлення у місті. Разом із заміною опор будуть прокладені нові повітряні лінії, а також встановлені нові світильники. До кінця року ми плануємо відремонтувати ще 26 вулиць», - зазначив Дмитро Костогриз.

Він підкреслив, що на вулиці Осіння була проведена велика робота з замін опор, оскільки ті знаходилися у жахливому стані.

Раніше повідомлялося, що задля ремонту водопроводу, деякі вулиці Дніпра звузять майже на рік

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...