App Store Google Play

Слідом за беркутівцями у міськраді вкотре планують збільшити і кількість бюрократів

23.04.2018 11:00
Слідом за беркутівцями у міськраді вкотре планують збільшити і кількість бюрократів

У Дніпровській міській раді ніяк не можуть визначитися із структурою і вкотре планують збільшити штат працівників. Відповідний проект рішення опублікований на офіційному сайті ДМР, передає Дніпроград.

За час перебування у кріслі міського голови Філатова кількість бюрократів у міськраді збільшилася майже у двічі. Вже на майбутній сесії 25 квітня мають розглянути питання про розширення штату до 1257 осіб — це вже третя зміна у граничній кількості працівників міськради тільки за 2018 рік.

Якщо вірити офіційному сайту ДМР,  з 27 квітня 2016 року Дніпровська міська рада змінювала кількість своїх співробітників 14 разів. З них, згідно документів, було і скорочення персоналу, але загальна тенденція свідчить про постійне збільшення бюрократичної структури.

Раніше повідомлялося, що загальний штат чиновників мерії на початку каденції Філатова був вдвічі менший – 641 особа. Найбільше у 2017 році зміни торкнулися так званої “прес-служби” міськради. У Департаменті місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровського міської ради вже рік працює 51 людина, з них 21 людина - в прес-службі.

Для порівняння, штат аналогічних служб в 2013 році (тоді це було управління внутрішньої політики та прес-служба) становив 18 працівників, з них прес-служба – всього 5 чоловік.

Варто зазначити, що напередодні Філатов пообіцяв збільшити штат Муніципальної варти за рахунок колишніх беркутівців та непереатестованих міліціянтів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...