App Store Google Play

Слідом за беркутівцями у міськраді вкотре планують збільшити і кількість бюрократів

23.04.2018 11:00
Слідом за беркутівцями у міськраді вкотре планують збільшити і кількість бюрократів

У Дніпровській міській раді ніяк не можуть визначитися із структурою і вкотре планують збільшити штат працівників. Відповідний проект рішення опублікований на офіційному сайті ДМР, передає Дніпроград.

За час перебування у кріслі міського голови Філатова кількість бюрократів у міськраді збільшилася майже у двічі. Вже на майбутній сесії 25 квітня мають розглянути питання про розширення штату до 1257 осіб — це вже третя зміна у граничній кількості працівників міськради тільки за 2018 рік.

Якщо вірити офіційному сайту ДМР,  з 27 квітня 2016 року Дніпровська міська рада змінювала кількість своїх співробітників 14 разів. З них, згідно документів, було і скорочення персоналу, але загальна тенденція свідчить про постійне збільшення бюрократичної структури.

Раніше повідомлялося, що загальний штат чиновників мерії на початку каденції Філатова був вдвічі менший – 641 особа. Найбільше у 2017 році зміни торкнулися так званої “прес-служби” міськради. У Департаменті місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровського міської ради вже рік працює 51 людина, з них 21 людина - в прес-службі.

Для порівняння, штат аналогічних служб в 2013 році (тоді це було управління внутрішньої політики та прес-служба) становив 18 працівників, з них прес-служба – всього 5 чоловік.

Варто зазначити, що напередодні Філатов пообіцяв збільшити штат Муніципальної варти за рахунок колишніх беркутівців та непереатестованих міліціянтів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...