App Store Google Play

Мешканці Обухівки перекрили дорогу протестуючи проти свавілля перевізників, які піднімають тарифи без обгрунтувань

21.04.2018 15:00
Мешканці Обухівки перекрили дорогу протестуючи проти свавілля перевізників, які піднімають тарифи без обгрунтувань

Сьогодні, 21 квітня, мешканці селища міського типу Обухівка влаштували акцію протесту проти підвищення вартості проїзду в автобусах. На думку мітингувальників ціну на проїзд підняли безпідставно і незаконно, тож місцеві жителі перекрили в'їзд в населений пункт. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Інформатор».

Як зазначається, мітинг розпочався близько 7:30. На вулицю вийшло більше сотні жителів, які намагались в такий спосіб відстояти свої права. Охорону правопорядку забезпечували співробітники Дніпропетровського районного відділу патрульної поліції.

«У вівторок вартість проїзду зросла практично в два рази, хоча цей тариф ніяк не обґрунтований. Перевізник - ТОВ "Зігфрід-М", який зайшов на маршрут лише цього року, не попереджав про зміни заздалегідь, а за документами, які надав водій, вартість одного кілометра становить 53 копійки», - пояснив учасник мітингу Михайло Шевченко.

Інші протестувальники-мешканці Обухівки розповідають, що ті, хто вступає в дебати з водієм, залишаються за бортом.

«Тут і на автовокзалі нам видають різні квитки, з різною вартістю проїзду. Тих, хто відмовляється платити, не беруть в салон автобуса», - зазначають учасники мітингу.

За повідомленням, мітинг був санкціонований, а протестувальники безперервно ходили по пішохідному переходу, не порушуючи правопорядок. Атмосфера серед учасників мітингу поступово загострювалася - вони хотіли поспілкуватися з сільським головою.

За словами сільського голови Василя Гезя, людям варто продовжувати оплачувати проїзд за старою ціною, так як підвищення тарифу дійсно не має ніяких законних підстав. Проте, чиновник заявив, що мітинг - не вихід.

«Проблему потрібно вирішувати в правовому полі. Зробимо все можливе. Якщо дійсно не вийде, я сам запропоную людям вийти на акцію протесту. Але про це говорити ще рано. Питання підвищення тарифів розглядатимуть на спеціальній комісії вже в понеділок», - пообіцяв сільський голова.

Через акцію протесту біля в'їзду в населений пункт утворилася довга черга з пасажирських автобусів. Один з водіїв, розповів, що вартість проїзду цілком обґрунтована.

«Крім витрат на бензин, є ще витрати на обслуговування транспорту. За рахунок підвищення тарифу, перевізник зможе виділяти кошти на поліпшення технічного стану автобуса», - прокоментував водій.

Заступник начальника дніпровського районного відділу патрульної поліції Анатолій Євстратов додав, що всіх учасників попередили, що вони порушують чинне законодавство.

Нагадаємо, що пасажири приміського сполучення та активісти повідомляли, що перевізник, який працює  на маршруті «Підгороднє - Дніпро» також вирішив підвищити вартість проїзду без жодних нормативних посилань

Раніше повідомлялося, що у Павлограді знову подорожчав проїзд, цього разу до восьми гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...