App Store Google Play

Грибок, підтоплення та антисанітарія: як навчаються діти у дніпровській 19-й школі

21.04.2018 13:00
Грибок, підтоплення та антисанітарія: як навчаються діти у дніпровській 19-й школі

У дніпровській школі №19 дирекція робить регулярний збір коштів з батьків учнів, проте приводити до ладу будівлю, яка знаходиться в аварійному стані, не поспішає. Про це повідомляє народний депутат Віталій Купрій на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Віталій Купрій розповів, що батьки учнів школи №19 повідомили про халатність керівництва школи, яке призвело до жахливих умов перебування дітей у будівлі.

«Батьки зазначають, що дирекція проводить регулярний збір грошей, пояснюючи це відсутністю належного фінансування. Проте ремонт приміщення школи не проводиться, через що учні навчаються в непридатних для цього класах. Відсутність денного світла та грибок на стінах надзвичайно шкодить здоров’ю дітей», - пише депутат.

Він додав, що через пошкодження труб дощова та тала вода стікає по стінам і потрапляє під будівлю, а це, в свою чергу, призвело до підтоплення шкільної їдальні. Тепер діти вимушені харчуватися в антисанітарних умовах.

«Зокрема, батьки повідомили, що для проведення урочистої частини святкування випускного вечора учням запропонували орендувати за гроші актову залу іншої школи», - пише Віталій Купрій.

Тим часом місцева влада не протидіє такому безладу. Депутат зазначив, що вже спрямував звернення до Міністра освіти й науки Лілії Гриневич та голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка щодо реагування та забезпечення придатних умов для якісного навчання дітей.

Нагадаємо, що цього року дати останнього дзвоника та випускного школи визначатимуть самостійно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...