App Store Google Play

Грибок, підтоплення та антисанітарія: як навчаються діти у дніпровській 19-й школі

21.04.2018 13:00
Грибок, підтоплення та антисанітарія: як навчаються діти у дніпровській 19-й школі

У дніпровській школі №19 дирекція робить регулярний збір коштів з батьків учнів, проте приводити до ладу будівлю, яка знаходиться в аварійному стані, не поспішає. Про це повідомляє народний депутат Віталій Купрій на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Віталій Купрій розповів, що батьки учнів школи №19 повідомили про халатність керівництва школи, яке призвело до жахливих умов перебування дітей у будівлі.

«Батьки зазначають, що дирекція проводить регулярний збір грошей, пояснюючи це відсутністю належного фінансування. Проте ремонт приміщення школи не проводиться, через що учні навчаються в непридатних для цього класах. Відсутність денного світла та грибок на стінах надзвичайно шкодить здоров’ю дітей», - пише депутат.

Він додав, що через пошкодження труб дощова та тала вода стікає по стінам і потрапляє під будівлю, а це, в свою чергу, призвело до підтоплення шкільної їдальні. Тепер діти вимушені харчуватися в антисанітарних умовах.

«Зокрема, батьки повідомили, що для проведення урочистої частини святкування випускного вечора учням запропонували орендувати за гроші актову залу іншої школи», - пише Віталій Купрій.

Тим часом місцева влада не протидіє такому безладу. Депутат зазначив, що вже спрямував звернення до Міністра освіти й науки Лілії Гриневич та голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка щодо реагування та забезпечення придатних умов для якісного навчання дітей.

Нагадаємо, що цього року дати останнього дзвоника та випускного школи визначатимуть самостійно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...