App Store Google Play

Грибок, підтоплення та антисанітарія: як навчаються діти у дніпровській 19-й школі

21.04.2018 13:00
Грибок, підтоплення та антисанітарія: як навчаються діти у дніпровській 19-й школі

У дніпровській школі №19 дирекція робить регулярний збір коштів з батьків учнів, проте приводити до ладу будівлю, яка знаходиться в аварійному стані, не поспішає. Про це повідомляє народний депутат Віталій Купрій на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Віталій Купрій розповів, що батьки учнів школи №19 повідомили про халатність керівництва школи, яке призвело до жахливих умов перебування дітей у будівлі.

«Батьки зазначають, що дирекція проводить регулярний збір грошей, пояснюючи це відсутністю належного фінансування. Проте ремонт приміщення школи не проводиться, через що учні навчаються в непридатних для цього класах. Відсутність денного світла та грибок на стінах надзвичайно шкодить здоров’ю дітей», - пише депутат.

Він додав, що через пошкодження труб дощова та тала вода стікає по стінам і потрапляє під будівлю, а це, в свою чергу, призвело до підтоплення шкільної їдальні. Тепер діти вимушені харчуватися в антисанітарних умовах.

«Зокрема, батьки повідомили, що для проведення урочистої частини святкування випускного вечора учням запропонували орендувати за гроші актову залу іншої школи», - пише Віталій Купрій.

Тим часом місцева влада не протидіє такому безладу. Депутат зазначив, що вже спрямував звернення до Міністра освіти й науки Лілії Гриневич та голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка щодо реагування та забезпечення придатних умов для якісного навчання дітей.

Нагадаємо, що цього року дати останнього дзвоника та випускного школи визначатимуть самостійно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...