Вчора, 19 квітня, на Калинівському ринку співробітники КП «Благоустрій» спільно з «Муніципальної вартою» демонтували МАФ. Намагаючись запобігти знищенню павільйону, обурені підприємці почали масовий протест. Щоб не дозволити зруйнувати своє майно, орендарі, власники магазинів і реалізатори перекрили вулицю Калиновий. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.
Власники незаконних яток безперервно ходили по пішохідному переходу, тим самим паралізуючи рух транспорту.
Люди перебували на проїзній частині, тим самим наражаючи на небезпеку і себе, і водіїв, що рухаються по вулиці Калиновій. Протягом години рух транспорту на ділянці дороги було паралізовано: обурені водії спочатку намагалися «прорватися», але в підсумку поверталися і їхали в об'їзд.
Між орендарями та тими, хто був залучений до зносу МАФу, виник конфлікт. На місце викликали поліцейський патруль для забезпечення охорони правопорядку, оскільки ситуація з часом лише набирала обертів. Поліцейським все ж вдалося переконати підприємців покинути проїжджу частину, рухом транспорту «керував» регулювальник. Пізніше на місце приїхала слідчо-оперативна група для з'ясування всіх деталей і обставин інциденту.
Ситуацію прокоментував і начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровського міської ради Руслан Мороз: «Це звичайний демонтаж, згідно з рішенням виконкому. Конструкція була повністю незаконна і стояла всупереч всім правилам благоустрою. Як тільки юристи міськради дали добро, відразу запустили демонтаж».
Нагадаємо, у Дніпрі продовжують зносити незаконно встановлені МАФи. Проте на місці старих швидко виростають нові.
Автор: Марія ЧАЛА